Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja
17 października br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeja Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu miały uczennice szkół średnich dziennych z roczników 2003 i młodsze.

Ostatecznie do zawodów przystąpiło 6 zespołów reprezentujące następujące szkoły: ZSBiO Tczew, ZSCKR Swarożyn, I LO Tczew, II LO Tczew, ZSB Tczew oraz ZSE Tczew. Drużyna składała się z 12 zawodniczek. Zespoły rozlosowano na 2 grupy po 3 drużyny, natomiast mecze rozgrywano w formule 2x10minut.

Finalnie I miejsce trafiło do reprezentacji II LO w Tczewie. Zwycięski zespół będzie reprezentował powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepszą drużynę uhonorowano pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1 miejsce II LO Tczew
Skład drużyny: Zuzanna Czechowska, Kinga Iwanowicz, Julia Jędrzejewska, Julia Kurkiewicz, Zuzanna Nadolska, Martyna Neupauer, Kinga Pustkowska, Weronika Rzeszotek, Wiktoria Rzeszotek, Magdalena Sobal, Kalina Szafraniec
Nauczyciel W-F/Trener: Iwona Michalska
2 miejsce ZSB Tczew
3 miejsce ZSBiO Tczew
4 miejsce I LO Tczew
5 miejsce ZSE Tczew, ZSCKR Swarożyn
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej