Revolta Robs Group Fight Night w Gdańsku z czterema zawodnikami z Tczewa

Revolta (fot. mat. prasowe)
Revolta Robs Group Fight Night w Gdańsku z czterema zawodnikami z Tczewa

zobacz galerię zdjęć: 3
Już 6 października w Gdańsku odbędzie się kolejna - już czwarta - gala sportów walki spod szyldu REVOLTA. W walce wieczoru REVOLTA 4 "Robs Group Fight Night" zmierzą się Oskar Herczyk oraz doświadczony Kamil Szymuszowski, który w przeszłości miał okazję walczyć m.in. w federacji KSW. W Gdańsku wystąpi czterech zawodników z Tczewa - Dembek, Kamysz, Żylis i Zienkiewicz.

Herczyk (7-4) podczas poprzedniej edycji REVOLTY na pełnym dystansie wypunktował doświadczonego Rafała Błachutę (12-10), natomiast teraz przyjdzie mu się zmierzyć z kolejnym weteranem, bowiem za takiego można z całą pewnością uznać Kamila Szymuszowskiego (18-9). Warto przypomnieć, że ma on na swoim koncie występy dla takich organizacji, jak: KSW, PLMMA czy Gladiator Arena."Szymek" przełamał na początku tego roku fatalną passę 3 porażek z rzędu zwycięstwem nad Sylwestrem Hasnym (7-10-1). Jeśli chodzi o zwycięskie passy, to pod tym względem bilans Herczyka prezentuje się znacznie okazalej- zanotował on w tym roku już 3 zwycięskie pojedynki i z pewnością będzie chciał dopisać na swoim koncie kolejną wygraną, zwłaszcza przed własną publicznością. Nie będzie to łatwe zadanie, bo nie należy zapominać, że Szymuszowski w organizacji KSW stoczył aż 7 pojedynków, z czego wygrał 4, a najcenniejsze "skalpy" w jego ogólnym rekordzie MMA to takie nazwiska jak: Tomasz Romanowski, Maciej Jewtuszko, Daniel Skibiński czy Gracjan Szadziński.

W co-main evencie gali rękawice skrzyżują Klemens Ewald (7-3) oraz Beka Tamliani (5-1). Starcie to zapowiada się niezwykle emocjonująco chociażby ze względu na to, że obaj zawodnicy w zawodowej karierze tylko po razie zdani byli na werdykt sędziów punktowych. Na uwagę zasługuje również występ Mateusza Kowalskiego- utytułowanego stójkowicza, który udanie łączy występy na ringach z pracą trenera.W karcie walk nie zabraknie oczywiście również zawodników znanych z poprzednich gal REVOLTA: Filip Kamysz, Kacper Dembek czy Tomasz Suska.

Transmisja gali REVOLTA 4 "Robs Group Fight Night" w piątek 6 października na antenach Polsat Sport Fight oraz Super Polsat.


Czytaj więcej tutaj.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...