Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych Tczew 2020 - ograniczenia w ruchu

Powiatowe Centrum Sportu informuje o ograniczeniach w ruchu drogowym, które wystąpią w związku z organizowaną imprezą pn. "Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych Tczew 2020".

Impreza odbędzie się 26 września 2020 rok (sobota). Start będzie miał miejsce o godz. 12:00 w Gminie Tczew - Lubiszewo Tczewskie (jezioro) Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera. Jezioro Lubiszewskie znajduje się około 6 km od dworca PKP/PKS w Tczewie. Meta będzie miała miejsce przy Jeziorze Lubiszewo.

Trasa

1. Trasa liczy około 10 km (2 pętle 5 km) i będzie przebiegać duktami leśnymi

2. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi co 1 km.
3. Trasa nie posiada atestu.
4. Nawierzchnia trasy zróżnicowana: szutrowa, asfaltowa.
5. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym.

Ograniczenia w ruchu drogowym:

- Czas ograniczeń - od godz. 12.00 do godz. ok. 14.00
- Zakres ograniczeń:
Ograniczony ruch kołowy i pieszy na całym odcinku trasy biegu.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Kiero_gość

  24.09.2020, 20:33

  super trasa

  Uwielbiam tą pętle. Super trasa. Zwłaszcza podbieg na nawrocie w strone Villa Lesne ustronie:) . Oby tylko szlabany byly otwarte. A pozniej juz 2km z gorki. Czy nie zbyt malo wymagajac trasa jak na bieg rangi mistrzowskiej?

  Odpowiedz
  IP: 185.46.xx2.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.