X Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Maraton/Półmaraton

Biegi (fot. mat. prasowe)
Tczew - X Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Maraton/Półmaraton

zobacz galerię zdjęć: 2
Powiatowe Centrum Sportu już po raz dziesiąty organizuje Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły. W ramach tego wydarzenia w niedzielę 30 października br. odbędzie się półmaraton i maraton. Tradycyjnie baza i meta biegu będą na terenie Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych przy ulicy Bałdowskiej. Start maratonu w Tczewie o godz. 9:00, natomiast półmaraton startuje o godz. 11:00 z Małych Walichnów.

Trasa maratonu będzie wiodła przez Bałdowo, Gorzędziej, Rybaki, Międzyłęż do Wielkich Walichnowów i z powrotem do Tczewa. W przypadku półmaratonu będzie przebiegać z Wielkich Walichnów do Tczewa przez Międzyłeż, Rybaki, Gorzędziej, Bałdowo.

Zawodników obowiązywać będą następujące limity czasowe wynoszące 3 i 5 godzin odpowiednio dla półmaratonu i maratonu. Każdy uczestnik biegu otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Ci, którzy w poszczególnych kategoriach zajmą lokaty 1-3 zostaną nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i statuetkami.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Ci, którzy w klasyfikacji generalnej, zarówno kobiet jak i mężczyzn uplasują się na miejscach 1-3 otrzymają pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne.


Drukuj
Prześlij dalej