XVI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży

Tczew - XVI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży
Klub Sportowy "WISŁA" Tczew, serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków boksu na XVI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży. Tegoroczne zmagania pięściarzy odbędą 18 czerwca 2011r. (sobota), w Hali sportowej II-go LO w Tczewie, przy ul. Marysieńki 10.

Pierwsza seria walk rozpocznie się o godzinie 10-tej. Na godzinę 15-tą przewidziano oficjalne otwarcie turnieju oraz drugą serię walk. Starając się zapewnić sympatykom szermierki na pięści wspaniałe widowisko i emocje na najwyższym poziomie, tradycyjnie zaprosiliśmy do udziału w XVI MTB ekipy zagraniczne z Niemiec i Czech oraz debiutujących w naszym turnieju Szwedów, a także wyróżniających się zawodników z wszystkich klubów Polski północnej. Liczymy na doping publiczności.

WSTĘP WOLNY!!!

Klub Sportowy "Wisła" zaprasza do odwiedzenia strony www.wislatczew.pl


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • wejuhc_gość

  27.05.2011, 22:20

  Joł

  Będę, joł!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx1 
 • +4

  Anonim_gość

  29.05.2011, 14:30

  No i po raz kolejny wszyscy Wislacy coco jambo i do przodu :) Ciekawe ile wódki w tym roku pójdzie:)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.