Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców

Licealiada (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 28 listopada 2018 roku w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkól średnich dziennych, rocznik 1999 i młodsi. Z całego powiatu tczewskiego udział w zawodach zgłosiło 7 szkół.

Turniej przeprowadzono w 2 fazach tj. eliminacyjnej i finałowej. W fazie eliminacyjnej drużyny podzielono na 2 grupy. W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym. Następnie w finale zwycięskie drużyny w grupach tj. I LO w Tczewie i ZSRiK w Tczewie zagrały o pierwsze miejsce w turnieju. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została i jednocześnie tytuł Mistrza Powiatu Tczewskiego w Piłce Ręcznej Chłopców zdobyła reprezentacja I LO w Tczewie, która będzie reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim w Gdyni. Za zdobycie I miejsca drużynę uhonorowano pucharem. Za udział w zawodach wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1. miejsce I LO Tczew

2. miejsce ZSRiK Tczew
3. - 4. miejsce II LO Tczew, ZSBiO Tczew
5. - 6. miejsce ZSE Tczew, UKLO Tczew
7. miejsce ZST Tczew
Skład drużyny zwycięskiej:
Czochór Cezary, Drapiewski Daniel, Haftka Mikołaj, Latocha Paweł, Pytka Szymon, Romanowski Miłosz, Rytlewski Franciszek, Skonieczny Szymon, Skuza Jakub, Szulc Piotr, Śmiełowski Jakub

Trener/Nauczyciel WF: Ireneusz Jeszke


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  Curie_gość

  29.11.2018, 14:16

  I LO

  Brawo Kołczu!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx0 
 • +3

  83-110_gość

  30.11.2018, 08:55

  Brawo dla trenera

  Trener umiejętnie poukładał zespół. Widać, ze na handballu zjadł zęby ????

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.