Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 18 listopada 2019 roku w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkól średnich dziennych, rocznik 2000 i młodsi.

Z całego powiatu tczewskiego udział w zawodach zgłosiło 6 szkół. Turniej przeprowadzono w 2 fazach tj. eliminacyjnej i finałowej. W fazie eliminacyjnej drużyny podzielono na 2 grupy. W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym. Następnie w finale zwycięskie drużyny w grupach. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została i jednocześnie tytuł Mistrza Powiatu Tczewskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt zdobyła reprezentacja II LO w Tczewie, która będzie reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim w Gdyni. Za zdobycie I miejsca drużynę uhonorowano pucharem. Za udział w zawodach wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +5

  Tczewiak_gość

  18.11.2019, 21:50

  i to są ciekawe informacje! Fajne dzieciaki, którym chce się coś więcej niż tylko być przyssanym do smartfona...i snuć się jak zombiaki w kapturach. Brawo dziewczyny! 3mam kciuki za Was. Oby tak dalej. Życzę dalszych sukcesów. Przywracacie wiarę w młodych. Jesteście super!

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.