Tczewskie Cross Rowerowy - coraz mniej czasu na zapisy

(fot. mat. prasowe)
Tczewskie Cross Rowerowy - coraz mniej czasu na zapisy
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zapraszają do udziału w Tczewskim Crossie Rowerowym, który odbędzie się 4 września. Trasa wyścigu liczy około 30 km i biegnie po malowniczych terenach powiatu tczewskiego.

Start i meta VII Tczewskiego Crossu Rowerowego zlokalizowane są przy ul. Tczewskiej (drodze gminnej G200024) w Rokitkach przy Gdańskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej.


Wśród uczestników rozlosowana zostanie nagroda główna - rower, który został ufundował partner wydarzenia - Salon Rowerowy Bogdan Bondariew. Wyścig odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego oraz Starosty Tczewskiego Mirosława Augustyna.

ZAPISY

Organizatorzy wraz z Grupa Kolarska GRYF TCZEW serdecznie zapraszają do zapoznania się z wymagającą trasą podczas oficjalnego objazdu (start przy kominie GPEC w Rokitkach)

26 sierpnia (piątek), godz. 17:00
27 sierpnia (sobota), godz. 10:00

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +8

  Maciej_gość

  31.08.2022, 12:43

  jakie zapisy?

  Imprezę odwołano i nikt nie potrafi mi powiedzieć dlaczego ? Oco tu chodzi w tym Tczewie? Ukazała się informacja ze z winy niczyjej! a jednak warto by mieć odwage cywilna i powiedziec ! Chciałem wystartować i dobrze się bawić a tu plany weekendowe popsute za 5 dwunasta

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.