KS Pogoń Tczew - potrzebna zrzutka na budowę nowej szatni, oraz salki konferencyjnej

Przewodnie hasło naszego klubu to #RazemNaSzczyt. Bardzo ważne w tym stwierdzeniu jest słowo Razem. Od początku istnienia naszej sekcji to hasło było z nami. Tworząc zespół podkreślamy jak znaczące jest to słowo w osiągnięciu celu. Piłka nożna to sport zespołowy, w którym spotykają się różne osobowości, charaktery. Szatnia piłkarska to miejsce, w którym drużyna spędza bardzo dużo czasu. W szatni nie tylko zespół się przebiera, w tym miejscu budują się relacje, zawodniczki ze sobą rozmawiają na tematy sportowe ale i nie tylko, razem żartują z różnych sytuacji. W szatni pojawia się szczęście po wygranym meczu, ale również smutek gdy wynik jest niekorzystny. W głowie zawodniczki to miejsce, jest bardzo ważnym miejscem, z szatni w głowie zostaje wiele wspomnień na długie lata. My tą Swoją, Niepowtarzalną, i Jedyną szatnie chcemy stworzyć.


Budowa nowej szatni, oraz salki konferencyjnej.

Rozpoczęliśmy remont szatni, oraz salki konferencyjnej w budynku klubowym. Niestety nie wszystko można zdobyć poprzez własne chęci i zaangażowanie. Chcielibyśmy aby szatnia, i salka konferencyjna była dla naszych zawodniczek miejscem bardzo ważnym, w którym chętnie będą przebywać. Planujemy aby te miejsca przypominały o takich wartościach jak współpraca, zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów, oraz o tym, że sukces w piłce można osiągnąć, ale tylko Razem.

W bardzo krótkiej historii klubu, najważniejszym jak dotąd osiągnięciem jest awans do II ligi kobiet. Aktualnie zespół seniorek bierze udział w rozgrywkach II ligi kobiet, do których wywalczył awans w poprzednim sezonie 2017/2018. Drużynę tworzy grupa łącznie 30 zawodniczek, które dzień w dzień ciężko trenują, aby spełnić swoje najskrytsze marzenia o grze z orzełkiem na piersi, o grze w lidze angielskiej czy ekstralidze kobiet.


Pomóżcie nam dalej rozwijać nasze umiejętności, niezbędne do tego jest odpowiednie zaplecze jak szatnia, czy salka, w której będziemy mogli analizować swoje mecze. Dzięki pomocy sponsorów, udało nam się zdobyć połowę kwoty, jednakże do zakończenia remontu potrzebujemy jeszcze 20 000 zł. Liczymy ze z Waszym wsparciem uda nam się, ten remont doprowadzić do końca.

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym tutaj: https://zrzutka.pl/k58xw7/wplac


Autor: KS Pogoń Tczew
Źródło: https://zrzutka.pl/k58xw7

Drukuj
Prześlij dalej