Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Halówka (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 10 października 2018 roku w hali II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Podczas otwarcia zawodów Dyrektor PCS w Tczewie Tomasz Tobiański przywitał wszystkich jego uczestników. Omówił przepisy gry i życzył wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy. W zawodach uczestniczyli uczniowie Szkół Podstawowych, rocznik 2006 i młodsi. Prawo startu w turnieju mieli wyłącznie mistrzowie zawodów szczebla gminnego. Ostatecznie do zawodów powiatowych awansowały 4 drużyny: z Tczewa - SP Nr 12, Pelplina - SP Nr 2, Gniewa - SP Nr 1 i SP w Subkowach. Drużyna składała się z 4 zawodników w polu i bramkarza. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym. Łącznie rozegrano 6 pojedynków, każda drużyna zagrała 3 mecze. Zwycięzcą zawodów została reprezentacja SP Nr 2 w Pelplinie. Na podsumowaniu turnieju Dyrektor PCS w Tczewie T. Tobiański za zdobycie I miejsca wręczył zwycięskiej drużynie puchar. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Skład drużyny zwycięskiej:
Borkowski Olaf, Bukowski Fabian, Cwajda Kacper, Hasa Igor, Kluczewski Mikołaj, Nagórski Dominik, Półtorak Hubert, Trochowski Filip

Trener drużyny: Piotr SzuckiKOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1. miejsce SP nr 2 Pelplin

2. miejsce SP nr 12 Tczew
3. miejsce SP nr 1 Gniew
4. miejsce SP Subkowy


Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 33: dz. - 0, chł. - 33
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 16,
w innych dyscyplinach - 0,


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  df_gość

  11.10.2018, 07:27

  spot wyborczy ?

  Wiecej o Tobianskim niż o uczestnikach, napiszcie, ze artykuł zawiera lokowanie produktu...

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • czytelnik_gość

  11.10.2018, 13:03

  df_gość zwróć uwagę, że tekst jest identyczny jak na stronie PCS. Niestety redaktorzy tcz.pl praktycznie nic sami nie piszą. Wstawiają tylko teksty, które podsyłają mi ludzie. Proszę zwrócić uwagę, że jak pisze jakiś redaktor z tcz.pl to w tekście jest zwykle dużo błędów stylistycznych.....

  Cytuj
  IP: 77.253.xx7.xx1 
 • bolec_gość

  12.10.2018, 15:04

  Rychu daj spokój, twój czas przeminął bezpowrotnie. Wiemy że boli ciebie wszystko co robi Pan Tobiański, ale on przynajmniej ma zapał chęci umiejętności i skuteczność w działaniu. A ty co ? tylko pisanie złośliwych komentarzy zostało?

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.