Orły CUP 2022 za nami

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Orły CUP 2022 za nami
W poprzedni weekend na hali Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie rozegrano kolejne 4 turnieje z cyklu Orły CUP 2022 w których wzięły udział dzieci z roczników 2012-2016. W zawodach wystąpiło 28 zespołów, to łącznie ponad 300 zawodników i trenerów.

Dziękujemy naszym gościom za udział w rozgrywkach oraz za wielkie sportowe emocje w atmosferze fair-play.

Nasze turnieje odbyły się dzięki wielu zaangażowanym podmiotom, dziękujemy za pomoc : Pomorski Związek Piłki Nożnej Miasto Tczew Gmina Tczew CatrinaPuchary FCapp - turnieje i sparingi piłkarskie Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie WOJAR - Producent Rolet i Żaluzji Ubezpieczenia Kohland Eventmovie.

Dziękujemy również za ogrmone wsparcie rodzicom naszych zawodników, trenerom oraz członkom zarządu to dzięki wam mogliśmy stworzyć piękne sportowe święto w Tczewie.


Zdjęcia z imprezy do obejrzenia tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Tony_gość

    17.03.2022, 17:40

    Brawo Orły!

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA