Pierwszy turniej hokeja na krytym lodowisku TCSiR za nami

Hokej (fot. TCSiR)
Tczew - Pierwszy turniej hokeja na krytym lodowisku TCSiR za nami

zobacz galerię zdjęć: 3
7 marca na krytym lodowisku TCSiR odbył się turniej hokeja o puchar prezydenta Miasta Tczewa. W zawodach wzięły udział cztery zaproszone drużyny: Bombers Malbork, TH Gryf Gardeja, Kościerskie Niedźwiedzie oraz drużyna gospodarzy Gryf Tczew.

Podczas zawodów rozegrano sześć meczy systemem "każdy z każdym, każdy mecz trwał 2 razy 15 minut + 5 minut przerwy. Po dwóch spotkaniach następował przerwa techniczna podczas której odświeżano lód, a zawodnicy mieli chwilę na regenerację i omówienie strategii na kolejny mecz.

Podczas zawodów byliśmy świadkami pięknych akcji zespołowych i indywidualnych. Mecze były pełne emocji, niektóre bardzo wyrównane, niektóre... jak to w męskim sporcie bywa bardzo gorące. Ostatecznie wszystko odbyło się zgodnie z zasadami fair-play, poza płytą lodowiska były uśmiechy, żarty i mały poczęstunek dla zawodników. Gorącą atmosferę dopełniała pyszna gorąca herbata, która była zachwalana przez zawodników i kibiców.


Po rozegranych zawodach wyróżniono trzech zawodników: najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

Wyróżnieni:

Najlepszy Strzelec - Mazołowski Mateusz ( 9 bramek )

Najlepszy Bramkarz - Łyczkowski Dawid

Najlepszy Zawodnik - Ocepek Matija

strona internetowa: http://tcsir.pl/index.php?p=1,3,1047
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/tcsir1/?eid=ARAwWSGRNZtwQHh8Ol1X_0QZ5TfC4Uzda64-FTizAybZ0SM3D8X4zRlWe5DseaCpyzoXrHh1diofmm82
Instagramie https://www.instagram.com/tcsir1/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  Marcin_gość

  09.03.2020, 18:37

  Do autora, i co z tego wynika??? Kto to pisał, czy piszący ma pojęcie o czym pisze ??? Jakie wyniki, kto wygrał ??? Chyba to jest najważniejsze a nie herbata ????????????

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx7.xx3 
 • +3

  Ruski_Troll_gość

  10.03.2020, 07:31

  Turniej hokejowy

  Jak to w Tczewowie staje się normą- brak najmniejszej wzmianki o wydarzeniach sportowych. Wszystkie informacje pt. "Odbyło się...". A wchodzę na ten portal regularnie. Za to wiele artykułów wisi po kilka lat.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx0 
 • +3

  toledo_gość

  13.03.2020, 09:55

  wiesci

  tcz.pl to najslabsza strona internetowa jaka chyba istnieje masz racje wiadomosci stare brak przejrzystosci chronologii wazne rzeczy nie istnieja sport to masakra ale nie tylko w necie ale w calym tczewie nic nie ma na poziomie uczyc sie od chojnic koscierzyny starogardu itd pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 185.241.xx9.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA