Wyniki III kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego

Futsal 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wyniki III kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki III kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2019/2020.


III kolejka 01.12.2019

1. Vitis Ogrody Marzeń - Wiomar 0-0
Napomnienia:
Dariusz Frost (Vitis Ogrody Marzeń), Kamil Gronkowski (Wiomar), Grzegorz Liżewski (Wiomar), Sławomir Riebandt (Wiomar), Dariusz Frost (Vitis Ogrody Marzeń);
Wykluczenia:
Dariusz Frost (Vitis Ogrody Marzeń), Marcin Glienke (Wiomar).

2. Team Shot - M&M's 6-10 (2-4)
Strzelcy bramek:

Team Shot: Dominik Pielecki (3), Kamil Kukczyński (2), Oskar Bulczak (1);
M&M's: Marcin Knitter (3), Michał Sadowski (2), Phillip Stepnakowski (2), Patryk Bielski (1), Mortiz Stepnakowski (1), Mateusz Grudziński (1);
Napomnienia:
Mateusz Grudziński (M&M's), Sebastian Skonieczny (Team Shot), Szymon Stangel (Team Shot).

3. Press Glass - Straż Pożarna 5-9 (2-4)
Strzelcy bramek:
Press Glass: Paweł Korzeniowski (3), Patryk Różański (2);
Straż Pożarna: Robert Komorowski (3), Filip Gockowski (2), Jarosław Malarski (2), Piotr Mielewski (1), Marcin Piotrowski (1);
Napomnienia:
Paweł Korzeniowski (Press Glass).

4. Wesoła Ekipa - Grześkowiak Team 9-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Wesoła Ekipa: Michał Dmitrzyk (3), Mateusz Szlija (2), Patryk Wojciechowski (1), Karol Kowalczyk (1), Jonatan Struczyński (1), Paweł Radzimski (1);
Grześkowiak Team: Rafał Bronk (4);
Napomnienia:
Rafał Bronk (Grześkowiak Team).

5. Kacper Serwis - pauza




M&M's wraz ze składem:

Marcin Knitter
Krzysztof Liedtke
Maciej Megier
Mortiz Stepnakowski
Phillip Stepnakowski
Michał Sadowski
Mateusz Włodowski
Krzysztof Lisewski
Tomasz Lubiński
Mateusz Grudziński
Patryk Bielski




Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2019/2020
8 bramek - Dominik Pielecki (Team Shot);
7 bramek - Paweł Korzeniowski (Press Glass), Michał Dmitrzyk (Wesoła Ekipa);
5 bramek - Michał Sadowski (M&M's);
4 bramki - Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Dariusz Frost (Vitis Ogrody Marzeń), Łukasz Abryszyński (Vitis Ogrody Marzeń), Phillip Stepnakowski (M&M's), Patryk Wojciechowski (Wesoła Ekipa);
3 bramki - Oskar Bulczak (Team Shot), Filip Gockowski (Straż Pożarna), Mateusz Sroka (Vitis Ogrody Marzeń), Robert Komorowski (Straż Pożarna), Kamil Kukczyński (Team Shot)
Jarosław Malarski (Straż Pożarna), Marcin Knitter (M&M's), Karol Ćwikliński (Wiomar),
Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa), Mateusz Szlija (Wesoła Ekipa);

Terminarz LFPT sezon 2019/2020
IV kolejka (7.12.2019 - sobota)
1) 16.00 M&M's - Press Glass
2) 16.45 Grześkowiak Team - Vitis Ogrody Marzeń
3) 17.30 Wiomar - Team Shot
4) 18.15 Kacper Serwis - Wesoła Ekipa
Straż Pożarna - pauza

Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA