Pogoń wygrywa z liderem

(fot. mat. prasowe)
KS Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew 4 - 0 AP Kotwica Kołobrzeg

Bramki (asysty):
7` (1:0) Laura Krupienko (Paula Magulska)
26` (2:0) Oliwia Aronowska (Paula Magulska)
47` (3:0) Oliwia Aronowska (Laura Krupienko)
53` (4:0) Paula Magulska (Viktoria Osowska)

Pokonujemy lidera.. 4 do 0.
W niedziele o godzinie 18:30 na pięknym stadionie w Kołobrzegrozpoczęliśmy mecz w ramach 21 kolejki II ligi kobiet, a naszym przeciwnikiem była tamtejsza Kotwica. Od początku meczu dominujemy na boisku, czego konsekwencją jest pierwsza zdobyta bramka przez Laurę Krupienko. W między czasie mecz się wyrównał. Przed przerwą Kotwica, jak i nasz zespół wyklarował sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Do naszej bramki jednak nic nie wpadło, a my dołożyliśmy drugie trafienie, którego autorką była Oliwia Aronowska. Po przerwie szybko strzelamy na 3 do 0. Kolejne trafienie zalicza Oliwia Aronowska, która głową umieszcza piłkę w bramce. Ostatnią bramkę dla naszego zespołu zdobywa Paulina Magulska.Bardzo pewnie dostępu do swojej bramki broniła Anka Węsierska, która "wyciągneła" rzut karny. Gratulacje dla seniorek, dla juniorek, które tak jak pisaliśmy wcześniej wygrały swój mecz 8 do 0 z zespołem Stomilanek Olsztyn w barażu o CLJ U17.

Skład: Węsierska, Choińska, Burczyk, Rembalska, Osowska, Krupienko, Tryka, Pietkun, Krygier W, Aronowska, Magulska. Po przerwie weszły: Jaśniewska, Łobocka, Althoff,