Arkadia ma najlepszych amatorów bilarda

Bilard (fot. mat. prasowe)
Tczew - Arkadia ma najlepszych amatorów bilarda

zobacz galerię zdjęć: 2
Nie tylko czołówka Bilardowej Ekstraklasy oraz coroczne medale juniorów są wizytówką Klubu Sportowego Arkadia Tczew. Obchodzący w tym roku 15-lecie swojego istnienia klub bilardowy z Tczewa ma także jednych z najlepszych bilardzistów w kategorii Amator.

W rozgrywanych w Łodzi Mistrzostwach Polski Amatorów Arkadię reprezentowało ośmioro zawodników: Sandra Aftka, Paulina Rutkowska, Jakub Bottcher, Zdzisław Kachniarz, Mateusz Grzębski, Paweł Dziwosz, Bartłomiej Szkopiński i Marcin Gręda. W turnieju startowało 256 najlepszych zawodników amatorów w Polsce. Wyłonieni oni zostali z eliminacji regionalnych, w których startowało ponad 1000 bilardzistów.
Swój życiowy sukces odniósł Mateusz Grzębski, zajmując w tych wyczerpujących rozgrywkach trzecie miejsce. Jest to tez historyczny sukces Arkadii Tczew w turnieju Bilard Sport Amator Challenge. Mateusz po wyjściu z siedmioosobowej grupy po kolei eliminował swoich następnych przeciwników. W półfinale natknął się na późniejszego zwycięzcę Vadima Papiża z Mrągowa.
Nieźle, odnosząc cztery zwycięstwa w grupie spisali się też: Marcin Gręda, Bartłomiej Szkopiński, Paweł Dziwosz i Jakub Bottcher. Pozostali mają nadzieję poprawić się w przyszłorocznych rozgrywkach.
Ostatnim akcentem sportowym w 2021 roku będę Mistrzostwa Polski Mężczyzn. Arkadię będzie reprezentował Kamil Sząszor. A na przyszły rok namy duzo planów i jeszcze więcej nadziei.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  Pola_gość

  25.11.2021, 22:09

  .

  Gratuluje!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx6 
 • +2

  ClubLife_gość

  25.11.2021, 23:15

  dziewczyna ze zdjęcia ma dobrą pozycję ;)

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx3 
 • -1

  Koko_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  26.11.2021, 20:07

  Figura za mama????????????

  Cytuj
  IP: 5.173.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.