IV turniej tenisa stołowego o Grand Prix Tczewa

Tenis stołowy (fot. mat. prasowe)
Tczew - IV turniej tenisa stołowego o Grand Prix Tczewa

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 23.03.2019 w SP przy ul.Stoczniowców 7 w Tczewie odbył się IV turniej tenisa stołowego o Grand Prix Tczewa zorganizowane przez TCSiR w Tczewie.Udział łącznie wzięło 31 zawodników , w tym 5 zawodniczek.

Najwięcej zawodników zgłosiło się w kategorii 50 i powyżej lat ,którą podzielono na dwie grupy,w których grano każdy z każdym,a następnie z grup wychodziło dwóch najlepszych, grając na krzyż o miejsca od 1 do 4.W kategorii 16-29 grano systemem rosyjskim do dwóch porażek,w pozostałych kategoriach grano każdy z każdym.
Po kilkugodzinnej rywalizacji klasyfikacja IV turnieju przedstawia się następująco;


I. kat.Kobiety
1.Bukowska Magdalena(wygrała wszystkie pojedynki tracąc tylko jednego seta)
2.Orlikowska Karolina (w meczu o drugie miejsce wygrała 3-1)
3.Orlikowska Patrycja(w meczu o trzecie miejsce wygrała 3-1)
4.Kruszyńska Agnieszka
5.Albrecht-Wiśniewska Anna


II.kat.16-29 lat
1.Smoliński Dawid(wygrał w finale 3-0)
2.Szramke Maciej(w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Szitenhelm Mirosław
4.Brzoskowski Damian
5.Sadowski paweł
6.Adamski Arkadiusz
7.Kamiński Alan
8.Jeszka Krzysztof

III.kat.30-49 lat
1.Stenka Zbigniew(wygrał oba pojedynki po 3-0)
2.Kapinos Adam( w meczu o drugie miejsce wygrał 2-2))
3.Jaworski Sebastian


IV.kat.50 i powyżej
1.Miklaszewski Witold( w finale wygrał 3-1)
2.Matyjas Dariusz( w meczu o drugie miejsce wygrał 3-2)
3.Kępka Jacek( w meczu o trzecie miejsce wygrał 3-2)
4.Urbańczyk Mieczysław
5.Rekowski Zygmunt
6.Gutjar Marek
7.Banach Zbigniew
8.Bukowski Tadeusz
9.Kleina Dariusz
10.Augustyniak Tomasz

V.kat.Zrzeszeni
1.Malarczyk Andrzej( finale wygrał 3-1)
2.Cichocki Aleksander( w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Mechliński Andrzej( w meczu o trzecie miejsce wygrał 3-1)
4.Czuba Adam
5.Gerowski Sławomir

Klasyfikacja generalna po 4 turniejach(najlepsze 3 wyniki)
I.kat.Kobiety
1.Orlikowska Karolina-178 pkt.
2.Orlikowska Patrycja-173 pkt.
3.Kruszyńska Agnieszka-169 pkt.
II.kat.16-29
1.Smoliński Dawid-178 pkt.(wyższe miejsce w ostatnim turnieju)
2.Szramke Maciej-178 pkt.
3.Szitenhelm Mirosław-170 pkt.

III.kat.30-49
1.Stenka Zbigniew-180 pkt.
2.Kapinos Adam-175 pkt.
3.Jaworski Sebastian-173 pkt.

IV.kat.50 i powyżej
1.Miklaszewski Witold-178 pkt.
2.Matyjas Dariusz-174 pkt.
3.Urbańczyk Mieczysław-173 pkt.

V.kat.Zrzeszeni
1.Cichocki Aleksander-178 pkt.
2.Manterys Paweł-176 pkt.
3.Malarczyk Andrzej-172 pkt.

Ogółem we wszystkich turniejach udział wzięło 46 zawodników .Na zakończenie turnieju najlepszym zawodnikom wręczono puchary,medale i nagrody rzeczowe przez dyrektora TCSiR p.Błaszkowskiego Andrzeja.
Klasyfikacja generalna na stronie www.tcsir.pl

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA