Euro 2020, czyli święto kibiców i typerów. Bogata oferta zakładów na piłkarskie lato!

(fot. unsplash.com)
Tczew - Euro 2020, czyli święto kibiców i typerów. Bogata oferta zakładów na piłkarskie lato!
Ubiegłoroczna decyzja o przełożeniu Euro 2020 wlała niepewność w serca kibiców z całej Europy. Po raz pierwszy od wielu lat okazało się, że organizacja turnieju jest poważnie zagrożona. Dlatego wszyscy z niecierpliwością czekali na dalszy rozwój sytuacji. Na szczęście wszystko zmierza w dobrą stronę i można stwierdzić, że Euro 2020 powinno odbyć się bez poważnych zakłóceń. Oczywiście harmonogram imprezy zakłada istnienie pewnych ograniczeń, jednak nawet to nie przekreśli początku wielkiego piłkarskiego święta. W jaki sposób do tej imprezy przygotowują się firmy bukmacherskie? Na co będą mogli liczyć pasjonaci obstawiania?

Szeroka oferta zakładów dotyczących Euro 2020

Mecze rozgrywane pomiędzy reprezentacjami poszczególnych krajów wzbudzają szczególnie duże zainteresowanie kibiców. Prestiż takich spotkań jest jeszcze większy w momencie, gdy są to mecze turniejowe. Dlatego Euro 2020 stanowi najważniejszą imprezę piłkarską tego roku.
Ranga takich imprez skłania bukmacherów do tworzenia specjalnych ofert zakładów. Zazwyczaj ich cechą charakterystyczną jest bardziej rozbudowana struktura. Dzięki temu gracze mogą wytypować znacznie więcej zdarzeń związanych z wybranym meczem. Dla porównania - oferty dotyczące zwykłych spotkań ligowych obejmują zazwyczaj tylko dwa rodzaje zakładów, czyli wynik meczu oraz liczbę bramek. Natomiast w przypadku spotkań rozgrywanych na Euro 2020 pojawią się także zakłady dotyczące:

- liczby rzutów rożnych;
- kar indywidualnych (żółtych oraz czerwonych kartek);
- zdarzeń pobocznych (np. dokładnej liczby bramek w danym przedziale czasowym).
Oczywiście rozszerzona oferta zakładów na turniejowe spotkania to jeszcze nie wszystko. Oprócz tego bukmacherzy umożliwią graczom obstawianie przebiegu całego Euro 2020. W ich ofertach znajdą się zakłady dotyczące tego:

- jakie zespoły awansują do fazy play-off (na Euro 2020 z grupy będą mogły wyjść nawet 3 zespoły);
- do jakiego etapu turnieju dotrze wybrana reprezentacja;
- które drużyny zmierzą się ze sobą w meczu finałowym;
- kto okaże się zwycięzcą całego Euro 2020;
- jaki piłkarz zdobędzie największą liczbę bramek i zgarnie tytuł króla strzelców Euro 2020.

Dodatkowe bonusy i promocje dla graczy z okazji Euro 2020

Sama ranga Euro 2020 na pewno skutecznie przyciąga uwagę typerów. Niemniej bukmacherzy będą próbowali dodatkowo zachęcić graczy do obstawiania turniejowych spotkań. W tym celu użyją najczęściej stosowanej strategii, która polega na przyznawaniu graczom dodatkowych bonusów. Takie promocje będą jednak dostępne tylko dla osób typujących mecze Euro 2020.
Bonusy tego typu pojawiają się przy okazji niemal wszystkich większych wydarzeń sportowych. W przypadku Euro 2020 nie może więc być inaczej. Co prawda, bukmacherzy dopiero zaczynają odkrywać swoje karty. Zapewne wiele firm przedstawi swoje oferty promocyjne tuż przed rozpoczęciem Euro 2020. Dlatego pasjonaci obstawiania powinni teraz uważnie śledzić wszelkie zapowiedzi publikowane przez bukmacherów!
Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA