Sambor zostaje w pierwszej lidze

SPR Sambor Tczew (fot. facebook.com/SprSamborTczew/)
Tczew - Sambor zostaje w pierwszej lidze
W tym roku niestety, mimo przeprowadzonej akcji marketingowej, Samborowi ponownie nie udało się zebrać budżetu wymaganego do uzyskania licencji na grę w zawodowej PGNiG Superlidze Kobiet. Drużyna zostaje zatem na kolejny sezon w pierwszej lidze. Klub rezygnuje również z udziału w turnieju barażowym o awans do Superligi.


Poniżej oświadczenie klubu:

Do rozgrywek 2021/2022 SPR Sambor Tczew przystąpi już pod wodzą nowego trenera. Zarząd Klubu postanowił, mimo owocnej dotychczasowej współpracy z Adrianem Kondraciukiem, że naszedł czas na zmianę, powiew świeżości. Nowym szkoleniowcem Sambora zostanie Bartłomiej Pepliński, który miał już okazję prowadzić naszą drużynę w latach 2014-2016, a asystować mu będzie Justyna Domnik.
Obecnie trwają rozmowy z zawodniczkami, które, po świetnym sezonie, maja propozycję z innych klubów, lecz Zarząd Klubu czyni starania, aby jak najwięcej dziewczyn nadal reprezentowało barwy Sambora Tczew.

Miejmy nadzieję, że drużyna nadal będzie na tyle mocna, aby spełnić sportowe kryterium awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, a najbliższe rozgrywki ligowe będą już naprawdę ostatnie na zapleczu Superligi. Wiemy, co zostało zrobione źle w kwestiach marketingowych, sponsorskich, wyciągniemy wnioski, wprowadzimy potrzebne zmiany. Akcja skierowana do sponsorów będzie trwała cały sezon. Jak najszybciej będziemy chcieli znaleźć inwestora, wzorem Suzuki Korony Handball Kielce, która już w ubiegłym roku pozyskała sponsora tytularnego i co poskutkowało tym, iż kielecka drużyna występować będzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Ze sportowym pozdrowieniem
SPR Sambor Tczew


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • 37 fan_gość

  11.05.2021, 18:14

  Wow

  Cóż za pośladki

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.