Po czwartej kolejce ALPN

ALPN 2020 (fot. mat .prasowe)
Tczew - Po czwartej kolejce ALPN

zobacz galerię zdjęć: 2
Wyniki IV kolejki ALPN 2020 (24.09.2020)

1. Outsider - Tranzit Buspl.pl 5-3 (4-1)
Strzelcy bramek:
Outsider: Patryk Różański (2), Sławomir Śpieć (1), Bartłomiej Szafrański (1), Marcin Rompa (1);
Tranzit - Buspl.pl: Tomasz Chamski (2), Arkadiusz Jeka (1);
Napomnienia:

Arkadiusz Jeka (Tranzit - Buspl.pl).

2. METTEC - VITIS-Ogrody Marzeń 7-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
METTEC: Karol Kowalczyk (4), Wojciech Bieszka (2), Jarosław Malarski (1);
VITIS - Ogrody Marzeń: Szymon Tomaszewski (1), Piotr Augustin (1);
Napomnienia:
Piotr Augustin (VITIS - Ogrody Marzeń).

3. Gastromaniak - Grześkowiak Team 9-3 (3-3)
Strzelcy bramek:
Gastromaniak: Karol Ćwikliński (3), Kamil Nahajowski (2), Karol Skotnicki (2), Jakub Przanowski (1), Dawid Drąg (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3);
Napomnienia:
Maciej Saczuk (Gastromaniak), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team), Krzysztof Pepliński (Grześkowiak Team).

4. SŻL Creative Heads - Gościniec i Hotel Nad Wisłą 2-7 (2-2)
Strzelcy bramek:
SŻL Creative Heads: Łukasz Pawłowski (1), Patryk Cygański (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Bartosz Bałdowski (3), Mateusz Szlija (3), Sławomir Szlija (1);

Napomnienia:
Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Grunau (SŻL Creative Heads), Michał Grunau (SŻL Creative Heads);
Wykluczenia:
Michał Grunau (SŻL Creative Heads).

5. M&S Meble-Kacper Serwis - pauza



OUTSIDER wraz ze składem:

Kazimierz Podlewski
Sławomir Śpieć
Tomasz Marchaj
Łukasz Gackowski
Bartłomiej Szafrański
Mateusz Trrzeciak
Patryk Szarmach
Grzegorz Skibniewski
Michał Czapiewski
Patryk Różański
Wojciech Kara
Marcin Kowalewski
Marcin Rompa
Paweł Klimczak



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2020
8 bramek - Mateusz Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
7 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
5 bramki - Łukasz Skalski (METTEC), Karol Kowalczyk (METTEC);
4 bramki - Kamil Gronkowski (M&S Meble-Kacper Serwis), Grzegorz Skibniewski (Outsider), Jakub Przanowski (Gastromaniak), Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
3 bramki - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mariusz Wroński (Tranzit - Buspl.pl), Jakub Mielczarek (Gastromaniak), Karol Skotnicki (Gastromaniak), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Karol Ćwikliński (Gastromaniak), Kamil Nahajowski (Gastromaniak), Patryk Cygański (SŻL Creative Heads);





Harmonogram spotkań:
V kolejka (01.10.2020 - czwartek)
1) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - SŻL Creative Heads
2) 18.40 Grześkowiak Team - METTEC
3) 19.30 M&S Meble-Kacper Serwis - Outsider
4) 20.20 Tranzit - Buspl.pl - Gastromaniak
5) Gościniec i Hotel Nad Wisłą - pauza

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej