UNIA TCZEW CUP. Turniej z okazji 100-lecia KKS UNIA TCZEW

(fot. mat. prasowe)
Tczew - UNIA TCZEW CUP. Turniej z okazji 100-lecia KKS UNIA TCZEW
W minioną niedzielę (12.06.2022 r.), na stadionie miejskim przy ul. Bałdowskiej w Tczewie, rozegrany został turniej piłkarski UNIA TCZEW CUP, dla kategorii wiekowych Żak F2 (rocznik 2014) i Żak F1 (rocznik 2013). Jak na "setne" urodziny przystało było głośno, radośnie i z pompą. Na turnieju wystąpiło łącznie 25 drużyn z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Rozegrano łącznie 96 meczów, a na czterech przygotowanych według unifikacji PZPN boiskach zaprezentowało się 250 zawodniczek i zawodników. Organizacja zawodów jak i poziom sportowy turnieju stał na bardzo wysokim poziomie, co zgodnie podkreślali wszyscy trenerzy oraz licznie zgromadzeni kibice.

Poczynania młodych piłkarek i piłkarzy podziwiali również Prezydent Miasta Tczewa - Pan Adam Burczyk, Prezes Zarządu Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji - Pan Tomasz Bronk oraz Prezes KKS Unia Tczew - Pan Jacek Prętki.

W uroczystej ceremonii zakończenia, wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe medale, ponadto za 3 pierwsze miejsce wręczono okazałe puchary i nagrody rzeczowe, a nagrody indywidualne powędrowały również do najlepszych zawodników turnieju.

ŻAK F2 (rocznik 2014)

1) Lechia Gdańsk
2) Gedania 1922 Gdańsk
3) KKS Unia Tczew I

ŻAK F1 (rocznik 2013)
1) AP Jedynka Reda
2) Wietcisa Skarszewy
3) Wda Świecie I


To było prawdziwe piłkarskie święto w Tczewie.
Partnerami imprezy byli: Prezydent Miasta Tczewa, TCSiR oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA