Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Szachach

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Szachach

zobacz galerię zdjęć: 3
Kolejny turniej cyklu Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Szachach miał miejsce 22 i 23 lutego 2020 roku w II LO w Tczewie. Tym razem turniej dotyczył szachów klasycznych z czasem gry po 60 minut na zawodnika z obowiązującym systemem szwajcarskim kojarzenia zawodników.

W turnieju wzięło udział 21 szachistów w różnym przedziale wiekowym. Najstarszy uczestnik miał 71 lat, natomiast najmłodszy 9 lat. Dnia 22 lutego 2020 roku rozegrano 4 rundy, natomiast dnia 23 lutego 2020 rozegrano 3 rundy. Turniej został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Tczew.

Zwycięzcy:

I Miejsce - Vitaliy Rashetniak, UKR

II Miejsce - Bartosz Przeperski UKS Centrum Tczew
III Miejsce - Miłosz Parka UKS Skoczek Tczew

Najlepszy junior: Michał Filipczyk UKS Korona Gdańsk.

Za zdobycie pierwszych trzech miejsc zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody finansowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • check_gość

  27.02.2020, 12:24

  A to nie błąd?

  To ciekawe, bo ChessArbiter pokazuje, że były to Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych, a nie żadne Grand Prix i jego kolejna odsłona. Gratulacje dla zwycięzców

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA