Ósma kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Ósma kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki VIII kolejki I LIGA - ALPN 2019 (06.06.2019)

1. METTEC - SŻL Monterzy 16-6 (8-2)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (10), Kamil Lipiak (2), Marek Szczepański (2), Wojciech Bieszka (1), Robert Zieliński (1);

SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (3), Łukasz Pawłowski (1), Patryk Cygański (1), Piotr Koniecki (1).

2. KM Przystań - San Marino 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Wojciech Domachowski (3), Julian Lippke (2), Patryk Różański (1);
San Marino: Paweł Korzeniowski (2), Paweł Gwizdała (1), Łukasz Drewek (1);
Napomnienia:
Aureliusz Jeliński (San Marino).


3. VITIS - Ogrody Marzeń - Dovista Polska 6-5 (3-1)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Artur Stawikowski (2), Dominik Mierzwa (1);
Dovista Polska: Paweł Radzimski (2), Łukasz Dus (1), Maciej Megier (1), Patryk Bielski (1).

4. Gościniec i Hotel nad Wisłą - Tranzit-Buspl.pl 3-5 (3-1)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (3);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (3), Robert Polsńaki (1), Krzysztof Dobrowolski (1);
Wykluczenia:
Damian Kiwatrowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).

5. Drewpol & Meble Kropkowski- Grześkowiak Team 5-1 (2-0)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Michał Wilczewski (2), Jerzy Jaroński (1), Roman Żygowski-Arski (1), Jacek Kołodziej (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (1).
Napomnienia:
Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team).



Dovista Polska wraz ze składem:

Patryk Formela
Dawid Drąg
Kamil Wojciechowski
Dawid Bielski
Patryk Bielski
Krzysztof Liedtke
Mateusz Grudziński
Szymon Szoła
Moritz Stepnakowski
Michał Brodnicki
Paweł Kucharski
Maciej Megier
Łukasz Dus
Paweł Radzimski
Dawid Smoliński




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
37 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
26 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
15 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
14 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
13 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
12 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody
Marzeń);
9 bramek - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl);
6 bramki - Patryk Bielski (Dovista Polska), Jarosław Malarski (METTEC), Jakub Resmerowski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Marek Szczepański (METTEC);
5 bramki - Paweł Korzeniowski (San Marino), Adam Witek (METTEC);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Patryk Różański (KM Przystań), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski), Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Wojciech Bieszka (METTEC);

Harmonogram spotkań:
IX kolejka (13.06.2019 - czwartek)
1) 17.50 Tranzit - Buspl.pl - Drewpol & Meble Kropkowski
2) 18.40 San Marino - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
3) 19.30 SŻL Monterzy - KM Przystań
4) 20.20 Grześkowiak Team - VITIS - Ogrody Marzeń
5) 21.10 Dovista Polska - METTEC


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • RAFAŁ_gość

    07.06.2019, 10:40

    Widzę, że jakość piłek w ALPN bez zmian.

    Odpowiedz
    IP: 195.85.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.