W składzie reprezentacji Pomorza znalazły się wyłącznie zawodniczki MKS Sambor Tczew, które osiągnęły bardzo dobry wynik wchodząc do finałowej czwórki. Niestety w meczu o brązowy medal najpierw nie rzuciliśmy złotej bramki, a potem brak skuteczności w shoot outach nie pozwoliły nam zdobyć brązowego medalu.
Dla dziewcząt należą się jednak wielkie brawa i gratulacje za sportową postawę i walkę do samego końca w całym turnieju.
Klasyfikacja końcowa kobiet:
I miejsce WIELKOPOLSKIE
II miejsce ZACHODNIOPOMORSKIE
III miejsce MAŁOPOLSKIE
IV miejsce POMORSKIE
V miejsce DOLNOŚLĄSKIE
VI miejsce KUJAWSKO-POMORSKIE
VII miejsce MAZOWIECKIE
VIII miejsce OPOLSKIE
IX miejsce ŚLĄSKIE
X miejsce PODLASKIE
Wyniki naszych spotkań w rywalizacji kobiet:
pomorskie 2:1 mazowieckie
małopolskie 2:1 pomorskie
pomorskie 2:1 opolskie
pomorskie 2:1 śląskie
półfinał: zachodniopomorskie 2:0 pomorskie
walka o 3 miejsce: pomorskie 1:2 małopolskie
Skład reprezentacji Pomorza: Emila Cheda, Oliwia Gierszewska, Kornelia Kłosowska, Martyna Neupauer, Agata Piotrowska, Milena Barczak, Kinga Iwanowicz, Kornelia Kurowska, Natalia Skibrowska.
Trenerzy: Robert Karnowski, Artur Wierzbicki.
Dla dziewcząt należą się jednak wielkie brawa i gratulacje za sportową postawę i walkę do samego końca w całym turnieju.
Klasyfikacja końcowa kobiet:
I miejsce WIELKOPOLSKIE
II miejsce ZACHODNIOPOMORSKIE
III miejsce MAŁOPOLSKIE
IV miejsce POMORSKIE
V miejsce DOLNOŚLĄSKIE
VI miejsce KUJAWSKO-POMORSKIE
VII miejsce MAZOWIECKIE
VIII miejsce OPOLSKIE
IX miejsce ŚLĄSKIE
X miejsce PODLASKIE
Wyniki naszych spotkań w rywalizacji kobiet:
pomorskie 2:1 mazowieckie
małopolskie 2:1 pomorskie
pomorskie 2:1 opolskie
pomorskie 2:1 śląskie
półfinał: zachodniopomorskie 2:0 pomorskie
walka o 3 miejsce: pomorskie 1:2 małopolskie
Skład reprezentacji Pomorza: Emila Cheda, Oliwia Gierszewska, Kornelia Kłosowska, Martyna Neupauer, Agata Piotrowska, Milena Barczak, Kinga Iwanowicz, Kornelia Kurowska, Natalia Skibrowska.
Trenerzy: Robert Karnowski, Artur Wierzbicki.