Czwarta kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Czwarta kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki IV kolejki LIGA - ALPN 2019 (09.05.2019)

1. VITIS-Ogrody Marzeń - San Marino 19-1 (6-0)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (9), Mateusz Janowski (3), Krzysztof Lisewski (2), Andrzej Mechliński (2), Dawid Frost (1), Piotr Augustin (1), Marcin Knitter (1);

San Marino: Bartłomiej Karaś (1).

2. SŻL Monterzy - Tranzit-Buspl.pl 3-11 (0-6)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (2), samobójcza (1);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (5), Dawid Polański (2), Krzysztof Dobrowolski (2), Robert Polański (1), Arkadiusz Jeka (1).

3. METTEC - Drewpol & Meble Kropkowski 7-1 (4-0)

Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (3), Malarski Jarosław (1), Adam Witek (1), Marek Szczepański (1), Wojciech Bieszka (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Jacek Kołodziej (1);
Napomnienia:
Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Malarski Jarosław (METTEC).

4. Dovista Polska - Grześkowiak Team 6-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Patryk Formella (2), Dawid Bielski (2), Moritz Stepnakowski (1), Łukasz Dus (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (1);
Napomnienia:
Patryk Bielski (Dovista Polska).

5. KM Przystań - Gościniec i Hotel nad Wisłą 2-9 (1-4)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Kacper Mazurowski (1), Kacper Niedziałkowski (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (3), Krystian Zipiński (2), Przemysław Zawoliński (2), Andrzej Sikora (1), Maciej Nowak (1).



Vitis-Ogrody Marzeń wraz ze składem:

Dawid Frost
Dariusz Frost
Andrzej Mechliński
Łukasz Abryszyński
Piotr Augustin
Wojciech Migus
Krzysztof Migus
Paweł Barczewski
Marcin Knitter
Dominik Mierzwa
Artur Stawikowski
Michał Stawicki
Krzysztof Lisewski
Paweł Lica
Mateusz Janowski


Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
14 bramki - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl)
9 bramki - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
8 bramki - Szymon Grzelak (METTEC);
6 bramki - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Jarosław Malarski (METTEC);
5 bramki - Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski);
4 bramki - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
3 bramki - Patryk Bielski (Dovista Polska), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Jakub Resmerowski (METTEC), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC), Patryk Formella (Dovista Polska), Wojciech Bieszka (METTEC), Dawid Bielski (Dovista Polska);

V kolejka (16.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 Drewpol & Meble Kropkowski - KM Przystań
2) 18.40 Grześkowiak Team - METTEC
3) 19.30 San Marino - SŻL Monterzy
4) 20.20 Tranzit - Buspl.pl - Dovista Polska
5) 21.10 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - VITIS - Ogrody Marzeń



Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA