Wyniki I i II kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2019/2020.
I kolejka 23.11.2019
1. Kacper Serwis - Wiomar 2-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Dawid Wróblewski (1), Dawid Smoliński (1);
Wiomar: Bartosz Szweda (1), Kamil Gronkowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Paweł Kleinschimdt (Wiomar).
2. Wesoła Ekipa - M&M's 9-1 (4-0)
Strzelcy bramek:
Wesoła Ekipa: Michał Dmitrzyk (4), Patryk Wojciechowski (2), Karol Kowalczyk (1), Szymon Szreder (1), Daniel Lorkowski (1);
M&M's: Michał Sadowski (1).
3. Vitis Ogrody Marzeń - Straż Pożarna 10-1 (4-0)
Strzelcy bramek:
Vitis Ogrody Marzeń : Łukasz Abryszyński (4), Mateusz Sroka (3), Andrzej Mechliński (1), Artur Stawikowski (1), Krystian Karpiuk (1);
Straż Pożarna: Jarosław Malarski (1).
4. Team Shot - Press Glass 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Team Shot: Dominik Pielecki (3), Mateusz Jancen (1), Kamil Kukczyński (1), Jakub Orszak (1);
Press Glass: Paweł Korzeniowski (4).
5. Grześkowiak Team - pauza
II kolejka 24.11.2019
1. Straż Pożarna - Team Shot 3-6 (1-2)
Strzelcy bramek:
Straż Pożarna: Piotr Mielewski (1), Michał Sowiński (1), Filip Gockowski (1);
Team Shot: Dominik Pielecki (2), Oskar Bulczak (2), Paweł Kalkowski (1), Jakub Orszak (1);
Napomnienia:
Dominik Bednarz (Team Shot), Marcin Piotrowski (Straż Pożarna).
2. Grześkowiak Team - Kacper Serwis 1-5 (0-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Paździerski (1);
Kacper Serwis: Tomasz Skalski (2), Dawid Wróblewski (1), Paweł Żelechowski (1), Szymon Grzelak (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Rafał Bronk (Grześkowiak Team).
3. Wiomar - Wesoła Ekipa 7-3 (0-1)
Strzelcy bramek:
Wiomar: Karol Ćwikliński (3), Marcin Glienke (2), Marek Czarnecki (1), Kamil Gronkowski (1);
Wesoła Ekipa: Mateusz Szlija (1), Patryk Wojciechowski (1), Karol Kowalczyk (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (Wesoła Ekipa), Marek Czarnecki (Wiomar), Michał Dmitrzyk (Wesoła Ekipa), Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa);
Wykluczenia:
Bartosz Szweda (Wiomar).
4. M&M's - Vitis Ogrody Marzeń 5-7 (2-5)
Strzelcy bramek:
M&M's: Michał Sadowski (2), Phillip Stepnakowski (2), Patryk Bielski (1),
Vitis Ogrody Marzeń : Dariusz Frost (4), Artur Stawikowski (1), Wojciech Migus (1), Kacper Kozieł (1);
Napomnienia:
Artur Stawikowski (Vitis Ogrody Marzeń), Krystian Karpiuk (Vitis Ogrody Marzeń), Krzysztof Liedtke (M&M's).
5. Press Glass - pauza
Terminarz LFPT sezon 2019/2020
III kolejka (01.12.2019 - niedziela)
1) 16.00 Vitis Ogrody Marzeń - Wiomar
2) 16.45 Team Shot - M&M's
3) 17.30 Press Glass - Straż Pożarna
4) 18.15 Wesoła Ekipa - Grześkowiak Team
Kacper Serwis - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
I kolejka 23.11.2019
1. Kacper Serwis - Wiomar 2-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Dawid Wróblewski (1), Dawid Smoliński (1);
Wiomar: Bartosz Szweda (1), Kamil Gronkowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Paweł Kleinschimdt (Wiomar).
2. Wesoła Ekipa - M&M's 9-1 (4-0)
Strzelcy bramek:
Wesoła Ekipa: Michał Dmitrzyk (4), Patryk Wojciechowski (2), Karol Kowalczyk (1), Szymon Szreder (1), Daniel Lorkowski (1);
M&M's: Michał Sadowski (1).
3. Vitis Ogrody Marzeń - Straż Pożarna 10-1 (4-0)
Strzelcy bramek:
Vitis Ogrody Marzeń : Łukasz Abryszyński (4), Mateusz Sroka (3), Andrzej Mechliński (1), Artur Stawikowski (1), Krystian Karpiuk (1);
Straż Pożarna: Jarosław Malarski (1).
4. Team Shot - Press Glass 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Team Shot: Dominik Pielecki (3), Mateusz Jancen (1), Kamil Kukczyński (1), Jakub Orszak (1);
Press Glass: Paweł Korzeniowski (4).
5. Grześkowiak Team - pauza
II kolejka 24.11.2019
1. Straż Pożarna - Team Shot 3-6 (1-2)
Strzelcy bramek:
Straż Pożarna: Piotr Mielewski (1), Michał Sowiński (1), Filip Gockowski (1);
Team Shot: Dominik Pielecki (2), Oskar Bulczak (2), Paweł Kalkowski (1), Jakub Orszak (1);
Napomnienia:
Dominik Bednarz (Team Shot), Marcin Piotrowski (Straż Pożarna).
2. Grześkowiak Team - Kacper Serwis 1-5 (0-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Paździerski (1);
Kacper Serwis: Tomasz Skalski (2), Dawid Wróblewski (1), Paweł Żelechowski (1), Szymon Grzelak (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Rafał Bronk (Grześkowiak Team).
3. Wiomar - Wesoła Ekipa 7-3 (0-1)
Strzelcy bramek:
Wiomar: Karol Ćwikliński (3), Marcin Glienke (2), Marek Czarnecki (1), Kamil Gronkowski (1);
Wesoła Ekipa: Mateusz Szlija (1), Patryk Wojciechowski (1), Karol Kowalczyk (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (Wesoła Ekipa), Marek Czarnecki (Wiomar), Michał Dmitrzyk (Wesoła Ekipa), Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa);
Wykluczenia:
Bartosz Szweda (Wiomar).
4. M&M's - Vitis Ogrody Marzeń 5-7 (2-5)
Strzelcy bramek:
M&M's: Michał Sadowski (2), Phillip Stepnakowski (2), Patryk Bielski (1),
Vitis Ogrody Marzeń : Dariusz Frost (4), Artur Stawikowski (1), Wojciech Migus (1), Kacper Kozieł (1);
Napomnienia:
Artur Stawikowski (Vitis Ogrody Marzeń), Krystian Karpiuk (Vitis Ogrody Marzeń), Krzysztof Liedtke (M&M's).
5. Press Glass - pauza
Wiomar wraz ze składem:
Radosław Bzowski
Damian Kleinschmidt
Marek Czarnecki
Karol Ćwikliński
Slawomir Riebandt
Piotr Malkowski
Bartosz Szweda
Marcin Glienke
Grzegorz Liżewski
Paweł Kleinschmidt
Kamil Gronkowski
Jerzy Jaroński
Radosław Bzowski
Damian Kleinschmidt
Marek Czarnecki
Karol Ćwikliński
Slawomir Riebandt
Piotr Malkowski
Bartosz Szweda
Marcin Glienke
Grzegorz Liżewski
Paweł Kleinschmidt
Kamil Gronkowski
Jerzy Jaroński
Terminarz LFPT sezon 2019/2020
III kolejka (01.12.2019 - niedziela)
1) 16.00 Vitis Ogrody Marzeń - Wiomar
2) 16.45 Team Shot - M&M's
3) 17.30 Press Glass - Straż Pożarna
4) 18.15 Wesoła Ekipa - Grześkowiak Team
Kacper Serwis - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie