Za nami pierwsza kolejka Ligi Futsalu

Futsal (fot. PCS)
Tczew - Za nami pierwsza kolejka Ligi Futsalu

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki I i II kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2019/2020.

I kolejka 23.11.2019

1. Kacper Serwis - Wiomar 2-2 (1-1)

Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Dawid Wróblewski (1), Dawid Smoliński (1);
Wiomar: Bartosz Szweda (1), Kamil Gronkowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Paweł Kleinschimdt (Wiomar).

2. Wesoła Ekipa - M&M's 9-1 (4-0)
Strzelcy bramek:

Wesoła Ekipa: Michał Dmitrzyk (4), Patryk Wojciechowski (2), Karol Kowalczyk (1), Szymon Szreder (1), Daniel Lorkowski (1);
M&M's: Michał Sadowski (1).

3. Vitis Ogrody Marzeń - Straż Pożarna 10-1 (4-0)
Strzelcy bramek:
Vitis Ogrody Marzeń : Łukasz Abryszyński (4), Mateusz Sroka (3), Andrzej Mechliński (1), Artur Stawikowski (1), Krystian Karpiuk (1);
Straż Pożarna: Jarosław Malarski (1).

4. Team Shot - Press Glass 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Team Shot: Dominik Pielecki (3), Mateusz Jancen (1), Kamil Kukczyński (1), Jakub Orszak (1);
Press Glass: Paweł Korzeniowski (4).

5. Grześkowiak Team - pauza

II kolejka 24.11.2019

1. Straż Pożarna - Team Shot 3-6 (1-2)
Strzelcy bramek:
Straż Pożarna: Piotr Mielewski (1), Michał Sowiński (1), Filip Gockowski (1);
Team Shot: Dominik Pielecki (2), Oskar Bulczak (2), Paweł Kalkowski (1), Jakub Orszak (1);
Napomnienia:
Dominik Bednarz (Team Shot), Marcin Piotrowski (Straż Pożarna).

2. Grześkowiak Team - Kacper Serwis 1-5 (0-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Paździerski (1);
Kacper Serwis: Tomasz Skalski (2), Dawid Wróblewski (1), Paweł Żelechowski (1), Szymon Grzelak (1);
Napomnienia:
Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Rafał Bronk (Grześkowiak Team).

3. Wiomar - Wesoła Ekipa 7-3 (0-1)
Strzelcy bramek:
Wiomar: Karol Ćwikliński (3), Marcin Glienke (2), Marek Czarnecki (1), Kamil Gronkowski (1);
Wesoła Ekipa: Mateusz Szlija (1), Patryk Wojciechowski (1), Karol Kowalczyk (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (Wesoła Ekipa), Marek Czarnecki (Wiomar), Michał Dmitrzyk (Wesoła Ekipa), Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa);
Wykluczenia:
Bartosz Szweda (Wiomar).

4. M&M's - Vitis Ogrody Marzeń 5-7 (2-5)
Strzelcy bramek:
M&M's: Michał Sadowski (2), Phillip Stepnakowski (2), Patryk Bielski (1),
Vitis Ogrody Marzeń : Dariusz Frost (4), Artur Stawikowski (1), Wojciech Migus (1), Kacper Kozieł (1);
Napomnienia:
Artur Stawikowski (Vitis Ogrody Marzeń), Krystian Karpiuk (Vitis Ogrody Marzeń), Krzysztof Liedtke (M&M's).

5. Press Glass - pauza

Wiomar wraz ze składem:

Radosław Bzowski
Damian Kleinschmidt
Marek Czarnecki
Karol Ćwikliński
Slawomir Riebandt
Piotr Malkowski
Bartosz Szweda
Marcin Glienke
Grzegorz Liżewski
Paweł Kleinschmidt
Kamil Gronkowski
Jerzy Jaroński







Terminarz LFPT sezon 2019/2020
III kolejka (01.12.2019 - niedziela)
1) 16.00 Vitis Ogrody Marzeń - Wiomar
2) 16.45 Team Shot - M&M's
3) 17.30 Press Glass - Straż Pożarna
4) 18.15 Wesoła Ekipa - Grześkowiak Team
Kacper Serwis - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej