Dziewiąta kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Dziewiąta kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 2
Wyniki IX kolejki - ALPN 2019 (13.06.2019)

1. Tranzit-Buspl.pl - Drewpol & Meble Kropkowski 0-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Jacek Kołodziej (1), Łukasz Błaszkowski (1);

Napomnienia:
Damian Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl).

2. San Marino - Gościniec i Hotel nad Wisłą 0-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (4), Andrzej Sikora (1), Maciej Nowak (1), Dawid Marciński (1).

3. SŻL Monterzy - KM Przystań 4-3 (2-2)

Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (1), Michał Grunau (1), Krzysztof Kuliński (1), Yevhen Pysantes (1);
KM Przystań: Patryk Różański (2), Wojciech Domachowski (1).

4. Grześkowiak Team - VITIS Ogrody Marzeń 2-8 (1-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (2);
VITIS Ogrody Marzeń: Artur Stawikowski (5), Dariusz Frost (2), Andrzej Mechliński (1);

5. Dovista Polska - METTEC 1-7 (1-1)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (1);
METTEC: Szymon Grzelak (3), Marek Szczepański (2), Adam Witek (1), Jakub Resmerowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Dus (Dovista Polska).



SŻL Monterzy:

Łukasz Pawłowski
Maciej Chrzanowski
Marcin Leszczyński
Łukasz Meier
Łukasz Płachta
Krystian Leszczyński
Marcin Rekowski
Robert Kościelniak
Puckowski Marcin
Patryk Cygański
Michał Grunau
Krzysztof Kuliński
Marcin Ryczkowski
Piotr Koniecki
Yevhen Pysantes




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
40 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
26 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
18 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
15 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
14 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
13 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy),
12 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Marek Szczepański (METTEC);
7 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Pawel Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl);
6 bramki - Patryk Różański (KM Przystań), Patryk Bielski (Dovista Polska), Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC);
5 bramki - Paweł Korzeniowski (San Marino);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski), Wojciech Bieszka (METTEC), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (VITIS - Ogrody Marzeń), Maciej Nowak (VITIS - Ogrody Marzeń);

Harmonogram spotkań - runda rewanżowa:
I kolejka (22.08.2019 - czwartek)
1) 17.50 METTEC - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 18.40 Drewpol & Meble Kropkowski -
3) 19.30 Grześkowiak Team - Tranzit - Buspl.pl
4) 20.20 KM Przystań - Dovista Polska
5) 21.10 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - SŻL Monterzy

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej