Sezon letniej kanikuły oficjalnie rozpoczęty! 21. czerwca na placu Hallera powitaliśmy lato.
Powitanie lata
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 2.33
Ocena ogólna tej galerii: 2.33
Pokaż:
Najnowsze

















Komentarze (2)
dodaj komentarz
dtht_gość
23.06.2017, 12:13
W tym roku lato bedzie slabe - ok 20 C i czesty deszcz
kuks_gość
24.06.2017, 16:31
Ile 500plus