Centrum Kultury i Sztuki przygotowało niespodziankę dla mieszkańców miasta z okazji walentynek. Na scenie wystąpiła grupa Dziewczyny ze swoim nowym programem.
Dziewczyny w CKiS
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3.90
Ocena ogólna tej galerii: 3.90
Pokaż:
Najnowsze

















Komentarze (5)
dodaj komentarz
ichy_gość
16.02.2013, 09:04
noo bajka
Gratuluje zdjecia autorowi rzeczywiście odzwierciedla koncert
zakochana_gość
16.02.2013, 10:17
było super
Świetny koncert i winko było za darmo :)
bajka_gość
16.02.2013, 10:21
kto był to wie, kto nie przyszedł niech żałuje, super występ, trochę krótko, ale i tak warto było.
_gość
16.02.2013, 15:12
p***amento
Tczewianka_gość
16.02.2013, 16:24
Wspaniały wieczór!!!
Fantastyczne walentynki, Dziewczyny naprawdę "dały czadu"!!! Z niecierpliwością czekam na kolejną płytę i następny koncert w naszym mieście.