Tcz.pl logo

Szukaj

Audi dachowało na A1

Wypadek (fot. pierwszapomoc24.com.pl)
Audi dachowało na A1
Wypadek na autostradzie A1 - dachowało tam audi. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do wypadku doszło dzisiaj (01.05) na 17. kilometrze autostrady A1 na pasie w kierunku Łodzi.

- Dachowało tam osobowe audi, na szczęście nikomu nic się nie stało - mówi kpt. Zbigniew Rzepka z Komendy Powiatowej PSP w Tczewie. - W działaniach biorą udział 2 zastępu JRG i jeden OSP Swarożyn.

Służby apelują o rozważną jazdę - chociaż podczas długiego weekendu na drogach jest więcej policyjnych patroli, to nie wszyscy pamiętają o ostrożnej jeździe.


Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

  • +7

    _gość

    01.05.2013, 17:52

    Troche slonca i juz jezdza jak w filmie szybcy i wsciekli....

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx2  #
  • +4

    matrostczew

    01.05.2013, 19:27

    no to wynika z policyjnych statystyk... najwięcej osób ginie na drogach w miesiącach letnich a nie zimowych

    Cytuj
    Uż. zarejestrowany  #
    +2

    xyz_gość

    01.05.2013, 20:24

    Chyba

    Szybcy i Martwi....

    Cytuj
    IP: 84.38.xx1.xx3  #
  • -6

    xxxx_gość

    02.05.2013, 09:52

    Tak troche słonca o pierwszej w nocy,czytaj co pisze zanim dasz durny komentarz.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx5.xx1  #
  • +9

    yyyy_gość

    02.05.2013, 14:57

    Przyganiał kocioł garnkowi.

    Gdzieś Ty wyczytał pierwszą w nocy? (01.05) to nie jest pierwsza zero pięć, tylko pierwszy maja. Jeszcze jedno: piszemy - czytaj, co jest napisane, a nie - czytaj co pisze!

    Cytuj
    IP: 84.38.xx8.xx2  #
  • +1

    XXXXX_gość

    02.05.2013, 14:11

    Czytaj

    Tam nie pisze o pierwszej w nocy tylko pierwszego maja co za mózg z ciebie

    Odpowiedz
    IP: 94.40.xx0.xx0  #
  • +2

    _gość

    02.05.2013, 19:38

    No tak,

    Żeby na autostradzie dachować, to trzeba być mistrzem świata. Nie każdy jednak powinien otrzymywać uprawnienia do kierowania pojazdami.

    Odpowiedz
    IP: 164.126.xx5.xx7  #
  • tina_tcv_gość

    03.05.2013, 23:27

    O ile dobrze myślę to właśnie byłam świadkiem tego zdarzenia. Nie było to zupełnie w nocy, tylko nad ranem, w korku stanęliśmy ok 6.20... Samochód dachował z tego względu iż kierowca przysypiał za kierownicą, zjeżdżał wprost na prawą barierkę, gdy chciał szybko odbić zrobił to za gwałtownie i wjechał w lewą barierkę i tam już go odrzuciło na prawy pas,ale na dachu... Chłopaki mieli naprawdę szczęście, że nic im się poważnego nie stało ..:/

    Odpowiedz
    IP: 31.175.xx9.xx9  #
  • -1

    b_gość

    04.05.2013, 02:28

    Powodem było jakieś małe zwierze chyba borsuk, kierowca nie chcąc uderzyć stracił panowanie nad autem i stało się co się stało.

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx0.xx7  #
  • _gość

    04.05.2013, 17:26

    To słaby kierowca

    1. Że stracił panowanie nad autem, 2. Że wybrał wariant "panika", zamiast uderzyć to małe zwierzę. Wówczas straty byłyby dużo mniejsze, nie wspominając o zagrożeniu. Właśnie dlatego wcześniej napisałam, że nie każdy powinien mieć prawo jazdy.

    Cytuj
    IP: 31.175.xx5.xx8  #

    .._gość

    04.05.2013, 19:45

    ..

    Uderz osobówką w np. zająca przy 60km/h i zobaczymy czy bedziesz zadowolony z wyglądu twojego pojazdu, tego chciał uniknąć kierowca ale wyszło troche inaczej.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx9.xx0  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.