W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Skulteta w Tczewie rozpoczęła się kolejna edycja wymienialni książek. To cykliczne wydarzenie z każdym kolejnym spotkaniem staje się coraz bardziej popularne. Z pewnością jest to jedna z niewielu okazji, aby móc odświeżyć i uzupełnić swoją własną, domową biblioteczkę.
Zasady są proste: przynosimy na wymienialnię własne książki w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać, przekazujemy je pracownikom obsługującym wymienialnię, a w zamian możemy wziąć taką sama liczbę innych książek przygotowanych przez bibliotekę i przyniesionych przez innych czytelników.
Wymienialnia trwa do godziny 14.00. Kolejne odbędą się 4 i 6 grudnia w godzinach od 16.00 do 18.00.
Wstęp bezpłatny
Nie przegap tego, co dzieje się w Tczewie! Sprawdź kalendarz imprez i wydarzeń i bądź zawsze na bieżąco z koncertami, spektaklami, festynami i innymi atrakcjami. Możesz też dodać swoje wydarzenie.
Zasady są proste: przynosimy na wymienialnię własne książki w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać, przekazujemy je pracownikom obsługującym wymienialnię, a w zamian możemy wziąć taką sama liczbę innych książek przygotowanych przez bibliotekę i przyniesionych przez innych czytelników.
Wymienialnia trwa do godziny 14.00. Kolejne odbędą się 4 i 6 grudnia w godzinach od 16.00 do 18.00.
Wstęp bezpłatny
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.









![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)



















Komentarze (8)
dodaj komentarz
mirek_gość
01.12.2018, 14:02
wspaniała inicjatywa! z całą pewnością wpadnę po robocie 4 grudnia!
kama_gość
01.12.2018, 17:59
Fajna sprawa :) Warto skorzystać
czytelniczka_gość
01.12.2018, 18:47
Byliśmy i polecamy.Piękna akcja i wielkie słowa uznania dla Organizatorów wymiany książek! To wyjątkowa Biblioteka , pracują w niej ludzie z wielkim sercem. My -czytelnicy zyskujemy wiele radości. Dziękuję:)
Karolina_gość
01.12.2018, 20:40
POLECAM !!!!
Wpadłam pierwszy raz i nie ostatni !!! Rewelacyjny pomysł - mnóstwo ciekawych pozycji !!! Zajrzę jeszcze 4 lub 6 grudnia :)
ja_gość_gość
01.12.2018, 22:19
ksiązka
Aprzy jakiej ulicy jest ta biblioteka , nazwa nic mi nie mowi
x_gość_gość
02.12.2018, 08:52
BRAK BIBLIOTEKI
Biblioteka została spakowana w kartony i czeka na lepsze czasy. Po co wypożyczać książki. Budynek jest duży, więc jest więcej miejsca na organizowanie imprez promujących Pana Kordę. Promocja pod każdym pomnikiem nie wystarcza, aby zostać dodatkowym vice starostą,
gość_gość
02.12.2018, 09:43
super
wspaniała inicjatywa, oby częściej.
Do_gość
02.12.2018, 17:10
Pozdrowienia dla pani bibliotekarki Iwonki z filii na Wyzwolenia!