Tczewianie wzięli udział w czwartej edycji Tczewskiego Balu Świętych, który 31 października, odbył się na pl. Hallera. Hasłem przewodnim były słowa "Tczew stawia na świętość", a przed imprezą odbył się przemarsz ulicami miasta. Impreza ma być alternatywą dla Halloween. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli biskup pelpliński ks. dr Ryszard Kasyna, prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki oraz starosta tczewski Tadeusz Dzwonkowski.
Tczewski Bal Świętych
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: brak oceny
Ocena ogólna tej galerii: brak oceny
Pokaż:
Najnowsze

















Komentarze (12)
dodaj komentarz
oki_gość
31.10.2016, 22:08
popieram ale......
jedno z głównych skrzyżowań w mieście zablokowane
_gość
01.11.2016, 16:37
Nie bądź marudą
Przyjacielu odblokuj się na radość młodych
ktoś_gość
31.10.2016, 22:32
???
maskarada - sukienkowi chcą zawładnąć każdą sferą naszego życia....
B_gość
31.10.2016, 22:37
Ś
Wspaniała inicjatywa i super bal! Było wiele radości. Dziękujemy.
święty _gość
01.11.2016, 06:02
swiety
Brawo za pomysl.Bylo super.
_gość
01.11.2016, 08:01
Gdzie był prezydent Pobłocki?
Nie widzę prezydenta Pobłockiego. Znowu nieobecny? Czy platforma nie obchodzi takich świąt
_gość
01.11.2016, 15:52
Wziął pewną gazetę, odszukał twoje wypociny i podtarł wiesz co
Gosc_gość
01.11.2016, 12:13
Tradycja a nie poganstwo
Bardzo fajny bal a nie pogaństwo i zasmiecanie miasta maski diabła co to ma bys zenada wina rodziców i opiekunow ze promują coś takiego
Yarko_gość
01.11.2016, 13:20
Normalka
Bardzo typowe dla kleru. Jak widzą, że coś z dawnych wierzeń/obrządków ma zwolenników to zmieniają zasady pod i przywłaszczają dawne obrzędy, a za 100 lat powiedzą, że to tradycja chrześcijańska. Tak samo było z datowaniem narodzin Chrystusa w grudniu, Wielkanocą i innymi tradycjami pogańskimi, które w narodzie żyją, a naród sam o tym nic nie wie.
Iwona_gość
01.11.2016, 19:12
Piękna uroczystość polecam
stas_gość
01.11.2016, 19:48
nie widac na tych zdjeciach zadnej radosci.chyba ,ze mowa o smolinskim i panu ksiedzu.
_gość
02.11.2016, 17:40
Jeśli Poseł idzie na czele pochodu to dla mnie jest to upolitycznienie całej skądinąd sympatycznej inicjatywy. Nie można było skromnie razem z tłumem? Każda okazja jest najwyraźniej dobra, żeby się promować.