Tcz.pl logo

Szukaj

Konkurs - czyste powietrze Tczewa

Konkurs - czyste powietrze Tczewa
Konkurs - czyste powietrze Tczewa
Konkurs adresowany do osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych ogłoszony przez Prezydenta Miasta Tczewa, który będzie występował o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Zadanie konkursowe

Likwidacja kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpienie ich:

kotłami opalanymi gazem lub olejem opałowym,
źródłami ciepła wykorzystującymi odnawialne źródła energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły opalane biomasą),
podłączeniem do sieci ciepłowniczej.


Można uzyskać do 50% dofinansowania na realizację zadania.

Więcej informacji znajduje się tutaj: Konkurs - czyste powietrze Tczewa

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

  • +8

    buahaha_gość

    25.02.2013, 15:43

    buahaha

    frajerów szukajcie gdzie indziej , mam piec gazowy i węglowy ... od 15 lat nie pale już gazem bo sie nie opłaca wychodzi 300 % drożej niz węglem i drzewem

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx9.xx8  #
  • +7

    ----_gość

    25.02.2013, 17:12

    -----

    Tutaj konkursy na czyste powietrze a elektrownię popierają.... Gdzie tu sens?

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx9.xx9  #
  • +5

    harjokari_gość

    26.02.2013, 09:16

    nasze miasto ogłasza konkursy a od lat na temat ekologicznego ogrzewania się tylko mówi. Pozwólcie nam nasi możnowładcy założyć sobie gaz, olej, pompy ciepła, ale w rozsądnych cenach. Kiedyś podobnie jak buahaha_gość miałem okazję założenia gazu, ale za sam projekt (pociagnięcie kreski na mapie) syn pana M. z gazowni chciał 1000 zł. W Norwegii ludzi stać na to, żeby mieszkania ogrzewać prądem. Jesli państwo zagwarantuje mi, że cena gazu/oleju będzie na poziomie "do przyjęcia" to w tym roku zmieniam ogrzewanie. Ale nasze państwo tak nie zrobi. Modne zaczęło być ogrzewanie miałem - podniesli ceny na miał, no to ludzie zaczęli kombinować z ekogroszkiem - w ciągu roku cena ekogroszku wzrosła 200 procent. A gaz??? ludzie którzy mają tylko ogrzewanie gazowe płacą za dodatki w gazie i powietrze, a sami siedzą w sweterkach i ciepłych bamboszach przy kominku. W którym nadal pali się nieeko według naszych władz - bo drewnem.

    Odpowiedz
    IP: 195.117.xx9.xxx  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.