Opowieści MITyczne (fot. nadesłane do redakcji)
odbyło się
25
06.2010
Piątek

MiT czyli Haman i TomTo wspólnie z Radiem Fabryka i TV TeTka zapraszają na imprezę, na której gościć będzie duet producencki POL_ON. Fanów różnych odmian muzyki house zapraszamy 25 czerwca (piątek) do klubu TROMBA ( Tczew, ul. Kołłątaja 9).
Wcześniej tj. od godziny 18:00 POL_ON będą gośćmi w Radiu Fabryka i TV TeTka gdzie także zaprezentują się muzycznie oraz przeprowadzony będzie z nimi wywiad. Na imprezie nazwanej "OPOWIEŚCI MITYCZNE" oprócz polonów zagrają także inni goście.
Djs:
POL_ON (Freerange/Get Physical/Wawa)
KESHO (Empedo/Wawa)
EASY AUDIO (Manual Syntetic/Toruń)
PEDRO DUST (pedrodust.pl/Malbork)
MATT ASPEN (Orgiatorium/Radio Fabryka/Pruszcz Gd.)
MiT aka Haman i TomTo (Orgiatorium/Radio Fabryka/Tczew)
POL_ON to dwójka doskonale znanych w świecie muzyki elektronicznej producentów Kacpra Bogacza i Michała Piotrowskiego, którzy postanowili wspólnie zając się produkcja muzyki.
Kacper Bogacz - bardziej znany jako Pan K ma za sobą dosyć długą karierę. Absolwent wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Znany m.in. z Projektu Kosmodrom, Piroman vs PanK czy solowego projektu Pank, którego dwie EPki ukazały się nakładem Italo Buissness.
Michał Piotrowski czyli Mike P. Promotor - jeden z głównych animatorów sceny muzyki elektronicznej w Polsce. Ma na swoim koncie organizacje imprez, na których wystąpiła czołówka światowej sceny muzyki klubowej i nie tylko, booking festiwali oraz produkcje m.in. z SLG.. Najbardziej jednak znany jest z niezliczonej ilości występów w całym kraju jak również poza jego granicami jako doskonały dj. Drogi obydwu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawa pierwszych wspólnych imprez znaleźli łącząca ich pasje, do której maja bardzo podobne podejście i wizje. Późniejsza współpraca przełożyła się na wspólna produkcje muzyki, która początkowo nieśmiała - zaczęła nabierać coraz większego tempa czego efektem było zainteresowanie się materiałem wytwórni Channels Records. Pierwszym tego efektem jest doskonały remix utworu "Ty jesteś melodyman" Piotra Bejnara dla kanadyjskiego Open Concept Records, ktory na długo przed wydaniem został doceniony i grany jest przez wielu dj'ów. W chwili obecnej grają wiele imprez promujących ich wspólny projekt w kraju jak i zagranica. Kariera Pol_On nabrałą tempa po ostatnich bardzo udanych wydawnictwach dla znamienitych wytwórni jak Freerange i Get Physical.
Gdzie: klub TROMBA
Start: 20.00
Bilety: 15PLN/Panie 10PLN
Nie przegap tego, co dzieje się w Tczewie! Sprawdź kalendarz imprez i wydarzeń i bądź zawsze na bieżąco z koncertami, spektaklami, festynami i innymi atrakcjami. Możesz też dodać swoje wydarzenie.
Wcześniej tj. od godziny 18:00 POL_ON będą gośćmi w Radiu Fabryka i TV TeTka gdzie także zaprezentują się muzycznie oraz przeprowadzony będzie z nimi wywiad. Na imprezie nazwanej "OPOWIEŚCI MITYCZNE" oprócz polonów zagrają także inni goście.
Djs:
POL_ON (Freerange/Get Physical/Wawa)
KESHO (Empedo/Wawa)
EASY AUDIO (Manual Syntetic/Toruń)
PEDRO DUST (pedrodust.pl/Malbork)
MATT ASPEN (Orgiatorium/Radio Fabryka/Pruszcz Gd.)
MiT aka Haman i TomTo (Orgiatorium/Radio Fabryka/Tczew)
POL_ON to dwójka doskonale znanych w świecie muzyki elektronicznej producentów Kacpra Bogacza i Michała Piotrowskiego, którzy postanowili wspólnie zając się produkcja muzyki.
Kacper Bogacz - bardziej znany jako Pan K ma za sobą dosyć długą karierę. Absolwent wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Znany m.in. z Projektu Kosmodrom, Piroman vs PanK czy solowego projektu Pank, którego dwie EPki ukazały się nakładem Italo Buissness.
Michał Piotrowski czyli Mike P. Promotor - jeden z głównych animatorów sceny muzyki elektronicznej w Polsce. Ma na swoim koncie organizacje imprez, na których wystąpiła czołówka światowej sceny muzyki klubowej i nie tylko, booking festiwali oraz produkcje m.in. z SLG.. Najbardziej jednak znany jest z niezliczonej ilości występów w całym kraju jak również poza jego granicami jako doskonały dj. Drogi obydwu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawa pierwszych wspólnych imprez znaleźli łącząca ich pasje, do której maja bardzo podobne podejście i wizje. Późniejsza współpraca przełożyła się na wspólna produkcje muzyki, która początkowo nieśmiała - zaczęła nabierać coraz większego tempa czego efektem było zainteresowanie się materiałem wytwórni Channels Records. Pierwszym tego efektem jest doskonały remix utworu "Ty jesteś melodyman" Piotra Bejnara dla kanadyjskiego Open Concept Records, ktory na długo przed wydaniem został doceniony i grany jest przez wielu dj'ów. W chwili obecnej grają wiele imprez promujących ich wspólny projekt w kraju jak i zagranica. Kariera Pol_On nabrałą tempa po ostatnich bardzo udanych wydawnictwach dla znamienitych wytwórni jak Freerange i Get Physical.
Gdzie: klub TROMBA
Start: 20.00
Bilety: 15PLN/Panie 10PLN
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.































Komentarze (9)
dodaj komentarz
B-Beats Sound_gość
07.06.2010, 20:54
Pierwszy :P
i bardzo pozytywnie chlopaki z MiT dzialaja z imprezami oby tak dalej !! przemysle obecnosc w trombie pozdrawiam 3m
drugi najlepszy:)_gość
08.06.2010, 12:01
widzę że szykuje się gruba impreza...Pol_On i Kesho na jednej imprezie:) mam nadzieje że uda mi się wejść do klubu, bo pewnie będzie full... tak trzymać MiT:)
boguch_gość
21.06.2010, 14:14
plakat bardzo fajny, ale czy impreza też taka będzie? ;)
monia_gość
22.06.2010, 10:41
no własnie z dziewczynami zastanawiamy się czy wybrac do tromby. Wkoncu trzeba bedzie gdzies pobawic się po zakonczeniu roku!
Aggnes_gość
22.06.2010, 10:59
:)
będę miała gdzie oblewać zakończenie roku...:D oby impreza była udana tak jak Halloween:D
tromba_gość
24.06.2010, 09:15
uwaga,start klubu o 21:00
my_gość
24.06.2010, 18:39
grubo, a czy jest mozliwosc zakupienia wejsciowek wczesniej? Zebysmy nie musieli stac. A i jak tam dojechac z gdanska, daleko to jest od dworca?
_gość
25.06.2010, 08:23
Witam gości z Gdańska. Od dworca kawałek jest, najlepiej podjechać autobusem linii 8 ewentualnie 3/trochę dłużej/ na przystanek pod wieżą ciśnień i i cofnąć się ze 100m przechodząc przez skrzyżowanie. Inna opcja to taxa z pkp pod samą imprezę, szybko i wygodnie :) pozdrawiam i do zobaczenia na opowieściach :D
gosc _gość
25.06.2010, 23:26
eee lepiej wybrac sie do protokultury
protokultura = lepsza,ladniejsza,wygodniejsza,wieksza ,milsza :)