Pomorskie Święto Wisły to jedyna taka impreza na Pomorzu. Odbyła się w dniach 21-23 sierpnia. Tczewską część przedsięwzięcia zorganizowano na bulwarze nad Wisłą.
Pomorskie Święto Wisły 2015
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 1.25
Ocena ogólna tej galerii: 1.25
Pokaż:
Najnowsze

















Komentarze (15)
dodaj komentarz
tcz45
23.08.2015, 19:02
ja widziałem to tak
tnij.tcz.pl/?u=7676e1
_gość
23.08.2015, 19:07
Jeśli chodzi o sam festyn - mogło być fajne wydarzenie ale wyszło mizernie
_gość
23.08.2015, 19:36
To zdjęcie jest zecydowanie najlepsze i NAJWAŻNIEJSZE: tnij.tcz.pl/?u=d17f12
Jurgen
24.08.2015, 09:35
spójrzcie w lustro panowie
Lata świetności garniturów dawno minęły .
_gość
23.08.2015, 19:54
Kiedy wreszcie będą wyniki
Yarko_gość
23.08.2015, 20:25
Wspaniała organizacja
Witam, chciałbym serdecznie podziękować zadowolonym i uśmiechniętym organizatorom za płatne atrakcje dla dzieci,a w szczególności dziękują niezamożne wielodzietne rodziny. Dzieci chociaż mogły sobie pooglądać atrakcje przewidziane dla nich. Pozdrawiam
_gość
23.08.2015, 20:44
kto wie gdzie i kiedy będą wyniki
gość_gość
23.08.2015, 23:33
kible
płatne kilbe wstyd POBŁOCKI i cała banda organizatorów - wiocha i tyle p***ić takie PIS owskie smieci w radzie MIASTA - wstyd, wiocha .pl
_gość
24.08.2015, 07:52
Gdzie sa te wyniki??
obserwator_gość
24.08.2015, 09:37
Ja mam pytanie. Czy ten biegacz który pobiegł ulicą Wodną schodami do góry dotarł już do mety? Coś chyba poszło nie tak. Start był w jednym miejscu ale metę każdy mógł zrobić gdzie chciał (gdzie go orientacja zaprowadziła). Organizacja na trasie żadna.
DinDon_gość
24.08.2015, 10:42
Zabrakło wody ma mecie....
gośc_gość
24.08.2015, 15:10
Tczewiacy...
oj tylko krytyka i krytyka bez przesady byłam i wsio byó dobrze zdecydowanie lepiej jak rok temu . Bieg z trasa zabezpieczoną/Policja, Straż Pożarna, Wolontariusze, na mecie były kubeczki z woda, na scenie występy zespołów, kawa gratis, gastronomia, dmuchane zamki, eurobange, regionalne stoiska....no tylko narzekać i krytykować :)
lary91_gość
24.08.2015, 18:51
biegi
Gdzie można obejrzeć zdjęcia z biegu na 10 km?
DinDon_gość
25.08.2015, 08:16
Tak były na mecie kubeczki z woda ale nie dla wszystkich starczyło, reszta była ok.
gośc_gość
25.08.2015, 08:48
zdjecia...Tczewiacy
zdjęcia sa na tnij.tcz.pl/?u=e741bb
i na tnij.tcz.pl/?u=1b1ca9
także uważam,że to Święto Wisły to było bardzo udane a na bulwarze dla każdego było coś ciekawego i na scenie nawet grali górale z Wisły oraz 2 inne dobre zespoły przy których się bawiliśmy - no to malkontenci narzekajcie :)