26 września 2015 r około godziny 16:45 przy ul Rybackiej doszło do uszkodzenia czterech szyb w balustradzie przy schodach prowadzących do ulicy Wąskiej ( mały amfiteatr). Zdarzenie zostało ujawnione przez operatora Monitoringu Miejskiego, który zaobserwował całe zajście, szczegółowo opisał sprawcę i na bieżąco informował funkcjonariuszy, gdzie przemieszcza się obwiniony mężczyzna.
Na miejsce skierowany został patrol mieszany strażnik miejski oraz funkcjonariusz policji w celu dokonania penetracji terenu. Po krótkiej chwili sprawca został ujęty i przewieziony do KPP Tczew w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności służbowych. Po dokonaniu oględzin z miejsca zdarzenia ustalono, że ogólna wartość szkód spowodowanych przez mężczyznę wyniesie około 1800 zł
Na miejsce skierowany został patrol mieszany strażnik miejski oraz funkcjonariusz policji w celu dokonania penetracji terenu. Po krótkiej chwili sprawca został ujęty i przewieziony do KPP Tczew w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności służbowych. Po dokonaniu oględzin z miejsca zdarzenia ustalono, że ogólna wartość szkód spowodowanych przez mężczyznę wyniesie około 1800 zł
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.











![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be3306-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa07-640360.webp)


















Komentarze (15)
dodaj komentarz
_gość
01.10.2015, 18:29
Cud to te kamery coś widzą ? bo wiele innych spraw nie udało się wyłapać .Chyba że akurat operator nie spał i się udało .
x_gość
01.10.2015, 18:43
śmiechłem xD
"Na miejsce skierowany został patrol mieszany strażnik miejski oraz funkcjonariusz policji w celu dokonania penetracji terenu. "
Jurgen
01.10.2015, 18:51
Brakuje mi slów .
achch_gość
01.10.2015, 20:11
a mi nie- po prostu pokazac morde tego smiecia podac imie i nazwisko.
Obserwator_gość
01.10.2015, 19:13
JEDEN Z TYCH D***** ARKI
Prawdopodobnie widziałem tego delikwenta 5 minut szybciej pijany i na pewno jeden z tych co brał udział w zebraniu przeciwko imigrantom itd. w końcu tpag coś znaczy ;)
Lsm_gość
10.02.2016, 09:47
Tpag haha
Jak to byl jakis sledziuch z rybnego to ja papiez jestem to porzadny chlopak ze starego
lukenkuken_gość
01.10.2015, 19:21
kamerki!!!!!
teraz kamerki to zarejestrowały , ale jak jakiś bandzior dźgnie nożem przechodnia to jest czeski film - nikt nic nie wie
_gość
01.10.2015, 19:45
Proponuję rozbudowę kamer
i częste patrole straży miejskiej. Byłem dzisiaj na starym mieście i skala dewastacji jest nastepująca: popisane budynki użytecznosci publicznej i mieszkalne, mury, zdewastowane ławki, śmieci , w dodatku grupa młodzieży ktora nie wie co z sobą zobić. Dzielnica ładna z potencjałem, rewitalizowana aczkolwiek popadadająca w zapomnienie i niszczona przez wspomnianych huliganów, dzieciaków i lokalne gangi.
Radykał_gość
01.10.2015, 23:04
LGFT
LGFT, TPAG i głupia tczewska POlicja, która nie wie jak dobrać się do gówna, które śmierdzi....
luk_q_gość
01.10.2015, 23:12
jak zwykle tylko krytyka
Jak zwykle każdy potrafi tylko krytykować, a większość ludzi przechodząc obok nawet by nie zareagowała. Brawo dla operatora.
KAT_gość
02.10.2015, 08:55
Serdecznie proszę o pokazanie ryja i danych pozwalających zidentyfikować tego obywatela.
BRAWO :) _gość
02.10.2015, 09:42
BRAWO DLA OPERATORA ZA BYSTROŚC .W związku z powyższym Panie komendancie za tok sprawy powinna być nagroda,bo jest za co :) jeśli przez chwile Pan zwątpi,to proszę mieć na uwadze za jakość pracy powinna być nagroda :) jak coś dobrze to nagroda ,bo wiadra pomyj to na bieżąco nas was są wylewane :( a szkoda ... z reszta jeszcze nikt się nie urodził co by wszystkim dogodził
_gość
02.10.2015, 11:04
jak nagroda?
operator nie siedzi tam za darmo, w końcu bierze za coś wynagrodzenie, to jego praca, a że z reguły śpią ....
N0NE
03.10.2015, 12:21
nie rozumiem w jakim celu postawiono na Starym Mieście ogrodzenia ze szkła, akurat w tamtym miejscu jest ono całkowicie zbędne (przed niczym nie chroni), a wzdłuż zaplecza CKiS i kościoła można było postawić jakieś inne "ozdobne" barierki bez szkła. tylko non stop powstają szkody. a może właśnie o to chodziło? szkoda = naprawa i hajs się dla kogoś "kręci"..
Paati . _gość
03.10.2015, 14:05
Szkoda slow na was , nic nie wiecie a pierdzielicie glupoty , kazdy taki madry przez neta postawic tego chlopaka przed wami i jestescie posrani w gacie pajace . Wiec skoncze z tymi napinami w necie bo jestrscie irrytujacy ! . A smiecia palancie sobie poszukaj gdzir inndziej .