Tcz.pl logo

Szukaj

Efekt Motyla. Wystawa zdjęć kobiet, które nie zapominają, że są piękne

Nudoodporne zapraszają (fot. mat. prasowe )
Efekt Motyla. Wystawa zdjęć kobiet, które nie zapominają, że są piękne

zobacz galerię zdjęć: 3
1 lipca 2016 o godz. 18.00 w tczewskiej Fabryce Sztuk odbędzie się wernisaż wystawy pt. Efekt Motyla. Do 10 lipca będzie można oglądać fotografie kobiet, które na nowo odkryły swoje piękno. Jak to zrobiły? Przy pomocy swoich myśli. Bo to dobre myślenie o sobie jest tematem tych zdjęć.

Wystawa zorganizowana została z inicjatywy społeczności Nudoodporne.pl. Założyły ją trenerka rozwoju osobistego Ewa Makowska, fotografka Katarzyna Gapska oraz wizażystka Kasia Dziewulska. 3 kobiety, które wzięły sobie za cel przypominanie kobietom, że są piękne. Nie chodzi tu jednak o diety, ciuchy i fryzury. Nudoodporne starają się pokazywać paniom, że piękno tkwi w różnorodności i nie zależy od wieku, wykształcenia ani rozmiaru. Co więcej nie zależy nawet od rysów twarzy.

Piękno zaczyna się od myślenia o sobie i maluje na twarzy coś, co sprawia, że od kobiety nie można oderwać wzroku. Piękno to wyraz dobrych myśli, zgody na siebie i ciekawość świata. Piękno to dążenie do własnego rozwoju i świadomość, że jest to proces nieustający.



Od ponad 18 miesięcy Nudoodporne organizują warsztaty pod hasłem metamorfoza ciała-metamorfoza myśli. Już ponad 150 kobiet wzięło w nich udział i zaraziło się pozytywną energią organizatorek. Uczestniczki warsztatów pięknieją i zmieniają siebie i swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

Wystawa jest okazją do zatoczenia szerszych kręgów społeczności. Nudoodporne pragną aby pozytywne myślenie na swój temat opanowało cały kraj. Czy im się to uda? Przyjdźcie na piątkowy wernisaż i posłuchajcie jakie mają pomysły na przegonienie rutyny. Bo nuda to po prostu rutyna dnia codziennego i rutyna w myśleniu na swój temat.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Magdalena Witkiewicz, autorka popularnych powieści dla kobiet oraz, jak sama siebie nazywa specjalistka od happy endów. Będzie można otrzymać autograf na egzemplarzu jej najnowszej powieści pt. Cześć, co słychać". Jest to powieść, w której motyle odgrywają szczególną rolę...

Oprawę muzyczną zapewni zespół Baba Band, czyli koncentrat babskości do sześcianu. Trzy panie - Krystyna Czocher (skrzypce, śpiew), Katarzyna Hausmann (instrumenty klawiszowe, śpiew), Agata Demidowicz (gitara elektryczna, basowa, śpiew) wykonają utwory między innymi wg własnych kompozycji.

W programie dodatkowo:

- prezentacja Ewy Makowskiej pt. Efekt Motyla
- opowieści wizażystki Kasi Dziewulskiej i fotografki Katarzyny Gapskiej pt. Wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre o tym zapominają
- upominki od zaprzyjaźnionych firm
- konkursy z ciekawymi nagrodami (m.in. sesja zdjęciowa z nudoodpornymi, biżuteria od Magoku, masaże, rękodzieło i wiele innych)
Nudoodporne zapraszają przed wszystkim panie, ale panowie są również mile widziani.
Przyjdź. Przekonasz się, że tylko Twoje myśli przeszkadzają Ci być szczęśliwą.
Zobacz jak piękne są kobiety. Jak piękna jesteś Ty!

1 lipca godz. 18.00

Tel kontaktowy Katarzyna Gapska 608 36 72 87

Wstęp wolny!


Nie przegap tego, co dzieje się w Tczewie! Sprawdź kalendarz imprez i wydarzeń i bądź zawsze na bieżąco z koncertami, spektaklami, festynami i innymi atrakcjami. Możesz też dodać swoje wydarzenie.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

  • +2

    _gość

    27.06.2016, 16:39

    Ja tyż jestem ładna

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx2.xx4  #
  • +1

    Kimi Räikkönen_gość

    27.06.2016, 20:49

    A gdzie mama Stiflera???

    Odpowiedz
    IP: 37.248.xx8.xx4  #
  • +1

    Tita_gość

    27.06.2016, 23:03

    Jaka jest cena biletu wstępu?

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx3.xx3  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.