Policjanci z Zespołu Wywiadowczego zatrzymali na gorącym uczynku 26-letniego mężczyznę, który próbował włamać się do sklepu monopolowego na terenie Tczewa. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego dozór Policji. Jak się okazało 26-latek był już skazany przez sąd za podobne przestępstwo, dlatego za popełnione przestępstwo może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.
W miniony wtorek po godzinie 23.00 dyżurny tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że prawdopodobnie ktoś próbuje włamać się do jednego ze sklepów monopolowych w tym mieście.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, którzy wstępnie go przesłuchali. Dzisiaj 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Okazało się również, że mężczyzna był już karany za takie przestępstwa.
Teraz mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.
W miniony wtorek po godzinie 23.00 dyżurny tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że prawdopodobnie ktoś próbuje włamać się do jednego ze sklepów monopolowych w tym mieście.
Na miejsce od razu zostali wysłani policyjni wywiadowcy, którzy po krótkim pościgu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Tczewa. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, sprawca nie zdążył niczego ukraść. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, którzy wstępnie go przesłuchali. Dzisiaj 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Okazało się również, że mężczyzna był już karany za takie przestępstwa.
Teraz mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Kronika policyjna
Kronika policyjna
Wydarzenia kryminalne w Tczewie, wypadki, akcje policji, porady, pościgi, procesy sądowe, rozboje, morderstwa


















![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be3306-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa07-640360.webp)


















Komentarze (8)
dodaj komentarz
lolo_gość
22.12.2016, 15:29
A gdzie się podział artykuł o złodzieju z lombardu ?
edzio _gość
22.12.2016, 18:21
brak
niektórych niepublikuja maja szczęście po znajomości
DOTA_gość
22.12.2016, 17:41
POSZEDŁ UKRAŚĆ....
Złapali na gorącym uczynku czy gonili bo to wielka różnica , z tego co widziałam to nie uciekał tylko stał .Nic nie ukradł wybił szybe i stał nawet do środka nie wchodził .To kogo ta policja goniła
ali _gość
22.12.2016, 18:18
smieszne
a może glodny był i zupki chciał a nie alkohol
Charalambos _gość
23.12.2016, 09:44
milicja zawsze dodaje sobie jacy to oni dzielni są a zawsze to na gotowca przyjeżdżają mogli opisać to że walka trwała pół nocy bo ścigali przestępcę na skale światową i po zatrzymaniu pół miasta jest rozdupcone były działa samobieżne i armaty pół polski postawione na nogi rozpierducha jak w Allepo dzielni ci milicjanty były medal i zegarek jutro sam papież wręcza im na nowym rondzie mają przyjechać z jameryki na szoł
?_gość
29.12.2016, 17:25
Tak
Mam nadzieję że jesteś pod obserwacja specjalisty
gość_e2_gość
02.01.2017, 15:00
Poszedł ukraść alkochol a nic nie ukradł piszecie bzdury pewno miał wypite a teraz tego żałuje.
Asdf_gość
04.01.2017, 21:54
Żałosne
Dozór dla złodziejaszka flaszki dozór dla dillera to jakiś żart ?