Tcz.pl logo

Szukaj

Pani prezes NFZ miała przyjechać, ale jej nie będzie

Barbara Kawińska (fot. youtube)
Pani prezes NFZ miała przyjechać, ale jej nie będzie
Nie odbędzie się zapowiadane na dzisiaj (27.06) spotkanie z prezeską gdańskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Barbara Kawińska w godzinach popołudniowych odwołała spotkanie.

Tematem spotkania w Domu Kultury na tczewskich Suchostrzygach miała być aktualna sytuacja pomorskiej służby zdrowia:

- Niestety, otrzymaliśmy informację z sekretariatu, że pani prezes do nas nie przyjedzie. - mówi Adam Kucharek, szef koła PO na Suchostrzygach.

Można jedynie przepuszczać, że spotkanie mogło cieszyć się sporym zainteresowaniem, szczególnie w kontekście ostatnich rozstrzygnięć na kontrakty specjalistycznej pomocy lekarskiej. Tylko w Gniewie "zniknęło" 6 specjalistycznów gabinetów, a pacjenci muszą dojeżdżać do lekarzy w Tczewie. Skargi na decyzje pani prezes składali też ostatnio m. in. prezydenci z Trójmiasta, a nawet marszałek województwa.


Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (16)
dodaj komentarz

  • +14

    : ((: ((_gość

    27.06.2013, 15:35

    : (( bez komentarza

    sytuacja jaka jest, każdy widzi, żadna baba ze złodziejskiej kliki nie jest nam potrzebna... ,,Polska wymiera. Więcej zgonów niż narodzin. Jedna z najgorszych sytuacji na świecie "- TO JEST PROBLEM, CIEKAWE, KTO NA WAS, CWANIACZKI Z RATUSZA, BĘDZIE HAROWAŁ...

    Odpowiedz
    IP: 83.238.xx1.xx6  #
  • .obserwator_gość

    28.06.2013, 11:02

    wystraszyła się Kucharka

    dowiedziała się że będzie Kucharek i zrezygnowała

    Cytuj
    IP: 164.127.xx6.xx7  #
  • +15

    zniasmaczona_gość

    27.06.2013, 15:35

    Strach ja obleciał i już. Po tym co się dzieje w służbie zdrowia to nie dziwota. Najgorszy stan służby zdrowia w Europie . Nawet biedna Rumunia lepiej stoi obecnie pod względem leczenia nowotworów. Szok

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx4  #
  • +6

    GOŚĆ_gość

    27.06.2013, 15:36

    ta pani musi odejść

    http://www.radiogdansk.pl/index.php/audycje-rg/rozmowa-kontrolowana/item/3594-barbara-kawinska-szefowa-pomorskiego-nfz.html#comment-1052

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx0.xx1  #
  • +8

    qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

    27.06.2013, 15:37

    ...

    Postawa "godna" Pani prezes... Odwołać ją i na jej posadę kogoś rozważnego z głową! Szkoda słów.

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany  #
  • +9

    stary tczewiak_gość

    27.06.2013, 15:45

    kawińska

    arogancja władzy sięga zenitu, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, a pani prezes jest chamska i ludzi ma za nic, może dobrze że nie przyjechała bo mogła zostać potraktowana przez ludzi tak jak na to zasługuje

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx5.xx5  #
  • +9

    lika_gość

    27.06.2013, 16:15

    zachorowała?

    A może Pani Prezes ZACHOROWAŁA i musi szukać specjalistycznej poradni w promieniu kilkudziesięciu kilometrów,to trochę czasu minie nim trafi na wolny termin i prędko Jej Wysokości w Tczewie nie ujrzymy.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx0.xx7  #
  • +8

    : ((: ((_gość

    27.06.2013, 16:21

    bez komentarza

    A juz za kilkadziesiat lat ZIELONA WYSPA STANIE SIE BEZLUDNA WYSPA. Polowe zasieje sie lasem, i beda przyjezdzac Niemcy na polowania. Ktorego z politrukow obchodzi polityka prorodzinna??? Najwazniejsze sa zwiazki partnerskie, majstrowanie w reformie emerytalnej, Gowin-Srowin, smolenska paranoja, oraz nicnierobienie. Dlatego zadnych kaczorów, żadnych donaldów u władzy............NIGDY!!

    Odpowiedz
    IP: 83.238.xx1.xx6  #
  • +4

    gość_gość

    27.06.2013, 17:06

    W Tczewie jest podobnie, gdzie by się nie dzwoniło obecnie do samego ginekologa to wszędzie nie ma kontraktu podpisanego paranoja jakaś.

    Odpowiedz
    IP: 83.11.xx0.xx9  #
  • +4

    //_gość

    27.06.2013, 17:09

    ..................................................

    PRZY ,,PANI" TA BABA NIGDY NIE STAŁA...KIM BYŁ TATULO, ŻE CÓRA TAKĄ ,,KARIERĘ" ZROBIŁA?

    Odpowiedz
    IP: 83.238.xx1.xx6  #
  • +3

    miron_gość

    27.06.2013, 17:18

    wiadomo kto organizował

    Znowu lemingów okłamali peowcy.

    Odpowiedz
    IP: 95.48.xx9.xxx  #
  • +4

    Łukasz Rościszewski ;P

    27.06.2013, 17:26

    I skąd zdziwienie? Że wysoka urzędniczka nie przyjechała? A po co jej to, po co ma się liczyć z jakimś tam Tczewem, po co ma wysłuchiwać żalących się nic nie znaczących ludzi? Do Tczewa tylko politycy PiSu chętnie przyjeżdżają, by od tępoty plusiki zbierać. http://www.wolnytczew.blogspot.com

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany  #
  • +2

    ._gość

    27.06.2013, 21:43

    TELEWIZJA REPUBLIKA jest już dostępna w kablówce. Wreszcie media niezależne od Tuska i Komoruska.

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx2.xxx  #
  • +1

    ..........._gość

    27.06.2013, 21:55

    .

    s Lepiej pracować na zmywaku niż na bandę obiboków/polityków w Polsce. Ja zaczynałem w fabryce samochodów, teraz pracuję w handlu zagranicznym i zarabiam wystarczająco, żeby godnie żyć, a w kraju moich przodków, jako inżynier elektroniki pracowałem u "biznesmena" za ok 1000 zł netto !!! ,,pani prezes" dla polaczków w onucach - kupa śmiechu.........

    Odpowiedz
    IP: 83.238.xx1.xx6  #
  • +2

    _gość

    27.06.2013, 22:08

    Czy to ten sam Kucharek co był vice starosto i uwazał szpital za jeden ze swoich folwarków ,a teraz razem z panem Tomaszem B wazeliną prezesa dbającego o posadki rozwniętej administracji próbują ciemnemu ludowi wcisnąć jak im bardzo zależy na utrzymani szpitala i dobru pacjentów a,wszystko dlatego żeby łapać punkty przed wyborami.

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx9.xx9  #
  • +2

    Raiders

    28.06.2013, 06:50

    Nie przyjechała bo ma nas za nic!!!! Pewnie pomyślała a niech płacą dalej , nie jade tam Co mnie to obchodzi. Ważne że moja wypłata wpływa na konto.

    Odpowiedz
    Uż. zarejestrowany  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.