Szarpanina na parkingu przy ul. Żwirki w Tczewie. Z relacji mundurowych wynika, że młody mężczyzna najpierw zaatakował w aucie mieszkankę gminy Subkowy, a potem był agresywny wobec interweniującej policji. Trzeba było wezwać posiłki.
Zgłoszenie wpłynęło na komendę około godziny 7.35 - mieszkanka gminy Subkowy zaalarmowała funkcjonariuszy, że przebywający z nią mężczyzna zaczął się zachowywać bardzo gwałtownie - m. in. szarpał się z nią w zaparkowanym na parkingu na ulicy Żwirki aucie.
- Kiedy patrol przybył na miejsce, mężczyzna zaczął bardzo gwałtowanie zachowywać się wobec policjantki. Wezwano posiłki. Zatrzymany to 19-latek z Tczewa - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.
Zatrzymany był nietrzeźwy - niewykluczone, że przyjął również jakieś środki odurzające. Może odpowiedzieć m. in. za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
Zgłoszenie wpłynęło na komendę około godziny 7.35 - mieszkanka gminy Subkowy zaalarmowała funkcjonariuszy, że przebywający z nią mężczyzna zaczął się zachowywać bardzo gwałtownie - m. in. szarpał się z nią w zaparkowanym na parkingu na ulicy Żwirki aucie.
- Kiedy patrol przybył na miejsce, mężczyzna zaczął bardzo gwałtowanie zachowywać się wobec policjantki. Wezwano posiłki. Zatrzymany to 19-latek z Tczewa - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.
Zatrzymany był nietrzeźwy - niewykluczone, że przyjął również jakieś środki odurzające. Może odpowiedzieć m. in. za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be3306-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa07-640360.webp)


















Komentarze (79)
dodaj komentarz
Na pal z nim_gość
02.03.2013, 17:12
Na pal z nim
Na pal z nim
_gość
03.03.2013, 06:11
napalm na niego
LEO_gość
02.03.2013, 17:36
A,posiłki poco czy nasi mundurowi to cherlacy ,aż się boję 19 -to latków z tczewa a już nie mówię o 15 -to i 12-to latkach :;)
Bartek_gość
02.03.2013, 20:57
Weź jednego kolegę i poszarp się z pijany albo najaranym. Jestem przekonany że po chwili sam będziesz potrzebował posiłków :)
_gość
02.03.2013, 23:00
LEO jesteś idiotą !!!
@ Bartek, Pandalejro_gość
03.03.2013, 11:19
najarany
No do najaranych to trzeba mieć cały zastęp ludzi, nie daj Boże taki zjarany człowiej jeszcze zje policjanta. Takie przypadki sie zdarzały po wstrzyknięciu sobie mariuany
_gość
04.03.2013, 07:31
@Bartek
na najaranych to trzeba posiłki ze śmigłowca, tak skubani odlecieć wysoko potrafią;)
antyleo_gość
02.03.2013, 17:46
do leo
Do LEO : Żebyś czasem sam nie musiał wzywać posiłków jak cie zaczepi taki 19 latek...
xxx_gość
02.03.2013, 17:46
ciekawe co ty bys zrobil jak by przed toba stanal taki zmutowany 15 latek 2 m wzrostu 100 kg mięcha na dodatek na sterydach i przepis na szajbusa gotowy ;] wiadomo mogli odrazu oddac strzal ostrzegawczy w kolano ale potem za duzo papierkowej roboty :P
_gość
03.03.2013, 08:32
po co w kolano....same problemy później - rehabilitacje, odszkodowania itp., a tak od razu strzał ostrzegawczy miedzy oczy - może i papierkowej roboty dużo ale jednego szajbusa mniej :)
MO_gość
02.03.2013, 18:15
Na pewno był zaćpany!
Niech wszystkie oszołomy które są za zalegalizowaniem narkotyków zobaczą do czego one doprowadzają.
gość_gość
02.03.2013, 18:40
gość
Zadanie matematyczne ilu musiało by przyjechać do 3 -19 latków ?
_gość
02.03.2013, 18:50
To nie był Policjant tylko Policjantka i tym sposobem trzeba zwiększyć etaty żeby każda policjantka była asekurowana przez patrol policjantów.
kokon_gość
02.03.2013, 19:03
Tak to wygląda jak do pracy w policji przyjmowane są dziewczynki, które potrafią tylko mandat wypisać. A gdy tylko przychodzi sytuacja bardziej skomplikowana, pomocy posiłki proszę !!! Współczuje tylko panom policjantom którzy muszą mieć służby z tymi dziewczętami , nie dość ze muszą myśleć o sobie i swoim bezpieczeństwie , to jeszcze o nie.
dreg_gość
02.03.2013, 19:05
frty
ciekawe czy to ta sama odwazna policjantka co celowała pistoletem na górkach w jednego pijaczka bo głośno krzyczał
_gość
03.03.2013, 10:23
Celowaka klamka do pijaczyny? Masz zdjecia? Dlaczego tego jeszcze nie ma w necie? Przepraszam, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu.
bob_gość
02.03.2013, 19:05
Widzielismy akcje policji .Ludzie byli zbulwersowani pare osob zaczelo robic zdjecia .
zez_gość
02.03.2013, 19:20
Przeciez ten chlopak zadnemu policjaantowi nic nie zrobil to jaka nietykalnosc cielesna..
dzik_gość
03.03.2013, 11:40
to najpopularniejsze czego używają te niebieskie szmaty przy zatrzymaniu. Nawet jak nic nie robisz, czyli stawiasz bierny opór, to i tak w zeznaniach psów masz że wyzywałeś i popychałeś, nie obronisz się z tego..
bea_gość
02.03.2013, 19:28
no a potraktowany jak zabójca leżał na glebie przez pół godziny na gołej klacie w samych spodniach w jednym bucie
Rogi
03.03.2013, 03:29
No i prawidłowo. Jak komuś odwala po alkoholu to znaczy, że jest debil.
janina_gość
02.03.2013, 19:57
i super
i jeszcze wp*** mu spusić żeby się posikał
Gość_gość
02.03.2013, 20:05
Do jednego 19latka posiłki??? Policjantów było co najmniej dwóch... Więc o czym to świadczy???
halohalo_gość
02.03.2013, 20:10
Kto to był?
świadek zdarzenia_gość
02.03.2013, 20:41
Parodia
Ta akcja policji to jakaś porażka.Pokazała ona Kompletny brak profesjonalizmu Tczewskich policjantów.Bezradność i agresje.Policjanci nie mogli poradzić sobie z chłopakiem to go katowali.w pięciu leżeli na nim a te psełdo policjantki go pałowały.On ma odpowiedzieć za naruszenie nietykalności za co przecież on wcale nie był agresywny.Te policjantki to powinny na straganie warzywa sprzedawać zresztą reszta policjantów którzy przyjechali pomóc to powinni te warzywa co najwyżej zbierać.Policja nie zna żadnych technik zatrzymania potencjalnego przestępce,wyglądało to żałośnie.WSTYD POLICJO!!! Takich chłopaczków trzech i tczewska policja jest sparaliżowana.Mam nadzieje że ktoś to nagrał i trafi to do komendy wojewódzkiej.
_gość
03.03.2013, 10:32
Jeśli tak było, to znaczy ze zostały przekroczone przepisy dotyczące użycia środków przymusu bezpośredniego, ktore trzeba uzywac proporcjonalnie do zagrozenia i jeszcze jest scisle okreslone czego nie mozna laczyc, np kajdanek i palki. Jesli bylo tak jak piszecie, ze lezeli na nim i go palowali to jest to przekroczenie uprawnien. Jak macie dowody to ich użyjcie w odpowiedni sposób! Przepraszam za błędy, ale pisze z telefonu.
Diablos_ninja_gość
02.03.2013, 21:01
Posiłki po to bo jak Napisano wyżej do interwencji wezwano kobiete, Genialne... nie ubliżam kobietom ale myśle że do agresywnego kolesia można by wezwać conajmniej 2ch "karków"
ej TY kolo_gość
02.03.2013, 21:02
bo policja przyjmuje damy co sobie na ulicy poradzic nie moga żal tylko i tyle jak widze panie ze strazy miejskiej to 2 żal sie włancza
An_gość
02.03.2013, 21:06
A po kiego posiłki?? Policjantki nie dały rady gnojowi??? to do biura,a nie na ulicę!
ToMmek
02.03.2013, 21:06
Kryminalni by podjechali i od razu by to załatwili :D
wron_gość
02.03.2013, 21:24
milicja
Ja się nie dziwię, że do 19 latka trzeba było aż 6 policjantów (3 samochody), cza aby policjantki w prewencji są aż tak potrzebne?? Ciekaw jestem ile policjantów, policjantek trzeba do uspokojenia 5, 17 latków??
Hegemon_gość
02.03.2013, 21:27
Czy jego stara wie, że ćpie?
Pewnie chciał przelecieć koleżankę, a ona nie chciała
newww_gość
02.03.2013, 22:17
masakra
To przykład tego jakie prawo ma policja w stosunku do takich delikwentów, powinien zostać spałowany już na parkingu jeśli tylko stawia opór, bez żadnej zabawy itp. Pewnie zaraz odezwie się jakiś obrońca utrapionych, ale to jest moje zdanie i będę się tego trzymał. Gdyby policja ( i inne służby ) miała większe prawa możliwe że byłoby choć trochę lepiej. Teraz żartuje się z tej instytucji, policjant praktycznie nic nie może lub jeśli już coś się stanie to od razu wyjaśnienia itp... po co to. W ten sposób inkubowany jest tylko i wyłącznie element, który całkowicie nie boi się niczego...ahhh szkoda gadać...
koles_gość
02.03.2013, 22:30
Na plac Hallera go i w dyby.
123
02.03.2013, 22:50
7:35 i już pijany, ostro się dzieje.
_gość
03.03.2013, 08:38
może jeszcze pijany (po wczorajszej imprezie)
_gość
02.03.2013, 23:58
a czym sie rozni 19 latek od 25 latka ?
gościu_gość
03.03.2013, 00:53
posiłki
przecież się "GWAŁTOWNIE ZACHOWYWAŁ" wobec policjantki- wiec trzeba było te posiłki wezwać, żeby chłopaki się wykazali sztukami walk.z karaty i te sprawy . NIESAMOWITE
Karol_gość
03.03.2013, 08:00
słuchajcie
mi się wydaje że większość nawet nie zdaje sobie sprawy że mężczyzna po sterydach ma 3-krotną większą siłę od mężczyzny który ma 1,9 i waży 120 kg. A na dodatek działa na niego alkohol- facet ma odlot!!!!!
kama_gość
03.03.2013, 08:21
ludzie
ludzie nie czytajcie bzdur na tym tcz w tym artykule 20% to prawda reszta wyssana z palca :)) a nietykalnosc cielesna policjantki hahha oczywiscie nic nie zrobil ale nie mieli mu czego przybic wiec cosmusieli wymyeslec
Maniek_gość
03.03.2013, 08:33
Wpier..l i do domu a jak by doszedl do siebie jeszcze raz wpier..l inaczej sie nie da z tymi gnojami ps .do tego co pisal ze jak na pruty i pijany to sie go nie da sam na sam powalic normalny facet o normalnej posturze robi z takim dzieciaczkiem wiatrak tylko mamy taki popiepszony narod ze kazdy swojej du.y pilnuje i niech sie dzieje co chce
swiadek_gość
03.03.2013, 08:57
parodia?
Do tego internauty co nazywa akcję policji parodią. Ja również widziałem akcję policji może nie od poczatku ale dla mnie nie to było najważniejsze. Widziałem ludzi którzy nie wiedząc po co oni się szarpali z tym sterydem / notabene znam go i się nie dziwię że sobie policjantki nie poradziły/ komentowali pracę i nie ludzkie traktowanie tego wspaniałego obywatela. Ktoś krzyknął żeby mu kocyk dać inni krzyczeli by to nagrywać. I wtedy dziwimy się że policjanci wzywają posiłki. W normalnym kraju niereagowanie na polecenie policjantów kończy sie o wiele gorzej niż to czego byłem świadkiem. Wiec parodia jest to co ty piszesz. Widać sam sprzedajesz warzywa na straganie
yoyo_gość
03.03.2013, 09:09
do gosc
niestety nieraz i niejednokrotnie policjanci co prawidłowo i bezproblemowo obezwładnili by takiego agresywnego człowieka chodzą póżniej do prokuratury i się tłumaczą za pomówienia i zekome pobicie;;;ten agresywny człowiek we wtorek do komendanta idzie z mamą dostanie kawke i ciasteczko kłamie jak to zle był traktowany ;;;; policjanci muszą się tłumaczyc i martwic bo ich nikt niebroni
ssssss_gość
03.03.2013, 09:42
ssssssss
Nie byłeś w tej sytuacji, nie komentuj, łatwo jest oceniać wszystkich na około, kiedy samemu się nie było w takiej sytuacji, żałosne...
mix_gość
03.03.2013, 10:01
ktoś ma film z tej akcji ?
jak ktoś ma film niech wrzuci na you tube i link w komentarzu, popatrzymy sobie ;)
Tino_gość
03.03.2013, 11:19
barwo
To wiecej zatrudniac kobiety w policji to bedzie wiecej takich sytuacji...........!!!!
;;;_gość
03.03.2013, 11:31
do gościa z telefonem
kup se tempaku laptopa a dowody twojej głupoty pokazałes sam zamieszczając takie wpisy
mundurowy_gość
03.03.2013, 11:39
Kobiety nie nadają się
Są pewne zawody gdzie kobiety nie nadają się, policjantki powinny siedzieć za biurkiem a ewentualnie wypisywać mandaty, ja nie rozumię, czemu się pchaja do policji, prawda jest taka, ze ogromna większosć policjantek przestraszy się gdy recydywa tupnie nogą albo je zagrozi że je zabije. Kobiety pchają się do służb mundurowych b to prestiż, sposób na życie, pokazanie ze twardzielka a prawda taka że one są nadal kobietami.Czemu u diabła takie absurdalne przepisy mamy, pozwalające im na pełnienie służby. Noszenie blachy żeby się polansować nie doda jej odwagi, nie obroni i obywateli. To samo tyczy się wojska-w przypadku kampanii zbrojnych nie mam siły by wszystkie kobiety wykazały się męstwem, nie mówię, że wszystkie (bo zaraz mnie zakraczą policjanci w spódnicach) ale prada taka, że nie nadajecie się i tyle.
C>K>M
03.03.2013, 22:03
Nie tak dawno we Francji był przypadek, że dwie policjantki pojechały aresztować muslima, on odebrał jeden z nich broń, po czym zastrzelił obie. :/ W przypadku testów do wojska obowiązywały mniej restrykcyjne wymagania (krótszy dystans, mniej podciągnięć na drążku), co samo w sobie jest absurdem, skoro w warunkach bojowych trzeba po prostu wykonać konkretne zadanie. Tyle w ramach równouprawnienia.
gosc_gość
03.03.2013, 11:59
Policjantka trzymała buta na jego plecach , jak złapala by jakieś trofeum policja może wszystko.
ona_24_gość
03.03.2013, 12:12
i na co komu policjantki???
ta sytuacja pokazuje tylko ze kobiety nie powinny pracować w policji bo co taka babka może??nie ma szans fizycznie z żadnym agresywnym typkiem to ze noszą mundur nie znaczy że sobie poradzą tyle dobrego, że wiekszość patroli jest mieszana bo jakby jezdziły 2 kobiety to już w ogóle porażka także lepiej niech się do biur przeniosą a nie się pchają tam gdzie nie mają szans :)
Tajemnicza_gość
03.03.2013, 12:17
powiem tylko tyle...
ta szmata którą noszę w spodniach z moim numerem służbowym nic nie znaczy a komentowanie tego nie będąc na miejscu i nie znając przyczyny ani powodu świadczy o inteligencji niektórych na forum.dziękuje za uwagę.
mój mąż też ma _gość
03.03.2013, 22:42
mój mąż też ma taką szmatę,i jestem z tego dumna-mimo wszystko .I za każdym razem kiedy idzie na służbę ,martwię się,bo nigdy nic nie wiadomo.bez komentarza.
_gość
04.03.2013, 10:37
nikt na siłę do Policji nie werbuje. jak Ci nie pasuje zmień pracę, po co się niepotrzebnie stresujesz, kobieto!!! jestem ciekaw co Cię popchnęło do pracowania w policji? przypuszczam że szybsza emerytura jak w 99% funkcjonariuszy.
xxx_gość
03.03.2013, 13:44
a tak w ogóle to co on robi na gołej klacie ? może jakiś ekshibicjonista ... :> a tak w ogolę przy niektórych komentarzach wymiękam !! N1 Pandalejro :) !!! policjantki w mundurach są sexi, błagał bym ją o skucie mnie w kajdanki :P :) xaxaxaxa
Ranger_gość
03.03.2013, 14:45
Brawo dziewczyny!!!
Dlaczego Tczew to miasto frustratów dla których patologia jest jedynym wskaznikiem spełnienia...Ta sytuacja własnie to pokazuje-tepak pijany i naćpany w czasie kuracji anabolikowej zamienia się w dośc spore zagrozenie dla postronnych osob....przyjezdza patrol policji a w nim dwie dziewczyny ktore wybraly ten a nie inny zawod i co i radza sobie pomimo niezadowolenia Obserwatorów dla ktorych agresor to oczywiscie niewinny obywatel-zycze im takiego sparingu moze sie przekonaja ile sami znacza!!!A posilki to normalna procedura logiczna, bezpieczna dla wszystkich, robienie zdjec i atrakcji z takiej sytuacji no coz pogratulowac wzajemnego poczucia solidarnosci, szukanie przekroczenia uprawnien-ciastka i kawa we wtorki,Armia lwów dowodzona BARANEM mniej znaczy od armii baranów dowodzonej lwem!!Zycze wszystkim bezpieczenstwa i spokoju-ZA TO NIE ZAPŁACI SIE KARTA MASTERKARD
sonderabteilung_gość
03.03.2013, 17:31
brak kwalifikacji
Panie policjantki wybrały sobie określony zawód, który ściśle wiąże się z podejmowaniem ryzyka i narażeniem własnego zdrowia. Wg mnie wezwanie posiłków do jednej osoby przez dwie uzbrojone i (podobno) odpowiednio wyszkolone funkcjonariuszki to przejaw niekompetencji. Czy kierowca autobusu wypełnionego pasażerami też ma wzywać bardziej doświadczonych kolegów, kiedy napotka trudną sytuację drogową? A może chirurg podczas operacji? Wg mnie tym paniom brak przede wszystkim umiejętności perswazji i negocjacji, siłę fizyczną stawiałbym na dalszym miejscu. Pozdrawiam, życząc wszystkim (i sobie również), funkcjonariuszy służących społeczeństwu zgodnie z Ustawą o Policji.
decomoreno_gość
03.03.2013, 17:55
brawo
"Armia lwów dowodzona BARANEM mniej znaczy od armii baranów dowodzonej lwem!!" Baranowi już podziękujemy... Czekamy na lwa. Ale prawda jest też taka że "nienawidzę buntowników, za to kocham REWOLUCJONISTÓW". Ot, cała prawda.
tczewiak_gość
03.03.2013, 18:34
do brak kwailfikacji
ha ha śmieszny jesteś koleś...negocjować z osobą w stanie nietrzeźwym pod wpływem środków odurzajacych będący dodatkowo agresywny ha ha no nie ....szkoda mi ciebie i twojej głupoty
sonderabteilung_gość
03.03.2013, 23:34
z pewnością...
Masz rację, z pewnością jestem głupcem. Na szczęście potrafię poprawnie napisać kilka zdań (w odróżnieniu od Ciebie) i nikomu nie ubliżam...
leo_zawodowiec_gość
03.03.2013, 18:42
ma talent
skoro jest taki sexi i silny to niech zatrudni się w burdelu
DzikiLolo_gość
03.03.2013, 19:31
Jeśli była to policjantka o numerze slużbowym 692703 to się temu 19 latkowi nie dziwie.. . Jest porostu chamska i nie wychowana nie wiem czy wyniosła to z domu czy mundur odbił jej do głowy. Wezwanie posiłków do 19 latka przez policjantów uzbrojonych w broń palną świadczy o ich nie kompetencji. Wiem że prawo w Polsce jest tak skonstruowane ze policja boi sie wyciągnac bron z kabury a co dopiero jej używać. Z resztą nie wiem czy potrfaią się nią posługiwać bo fundusze na szkolenie są marne.
._gość
03.03.2013, 19:41
żenada
pozdrawiam bydlaka ,który robi sobie atrakcje z takich sytuacji,gratuluje i niech robi wiecej takich zdjeć jak sprawia mu to taką radość.
PL_gość
03.03.2013, 19:55
PL
,,Zgłoszenie wpłynęło na komendę około godziny(7.35) '' A na zdjęciu jest 9:19 o czym to świadczy ? /.
_gość
03.03.2013, 20:41
Hmmmm....... moze źle ustawiona godzina w aparacie....., albo czekali na kogos z aparatem ;))
xxx_gość
03.03.2013, 20:48
to świadczy o tym że leżał tam na gołej klacie przez 2 godziny :D a koleś który robił zdjęcie do zawodowy fotograf robił to nokia 3310 :]
gość_gość
03.03.2013, 21:47
żenada??
Ciekaw jestem..jakby osoba ta zrobiła coś komuś...nie wiem...waszemu dziecku, mężowi, tudzież żonie....jakbyście wtedy reagowali...WTEDY BYŁOBY PYTANIE GDZIE BYŁA POLICJA....Brawo dziewczyny!
świadek zdarzenia_gość
03.03.2013, 22:26
parodia
W moim komentarzu nie wnikam czy temu chłopakowi się należało czy nie bo to jest inny temat.Na marginesie jeżeli to był koksiarz to coś słabiutko. Mój komentarz dotyczy pracy policji.Że wyglądało to jak przypadkowy chłop chłopa chce wyciągnąć z auta, a nie jak praca profesjonalistów.Policjanci mają zajęcia na salach gdzie ćwiczą zatrzymania.Ci którzy tam przyjechali widać było że mają dużo braków w tej dziedzinie. Także albo się podszkolić albo zmienić prace i nie robić sobie wstydu i całej policji.
sonderabteilung_gość
04.03.2013, 00:26
ciekawostka...
Janina, Karol, Tajemnicza oraz Tczewiak to jedna i ta sama osoba. Najprawdopodobniej bardzo sfrustrowany pracownik policji. Ładnie to tak? A fe! ;)
gość_gość
04.03.2013, 02:03
To były policjantki
Nie wrzucajcie policjantów i policjantek do jednego wora. To były dwie dziewczynki w mundurach policjantów, które łącznie ważyły może ze 110kg. Jakby przyjechał normalny męski patrol to tego artykułu nie byłoby na tcz.pl Problem jest w tym że jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli większość tak "mocnych" patroli.
x_y_z_gość
04.03.2013, 07:53
Czytając te wszystkie komentarze aż nóż w kieszeni się sam otwiera. Do dzikilolo broń palna jest na wyposarzeniu każdego policjanta i musi ją pobrać zawsze gdy rozpoczyna prace wiec w jaki sposób udanie się z nią na interwencje ukazuje nie kompetencje policjanta?wiele osób zarzuca brak skuteczności dwóch policjantek ale nie umie sobie wyobrazić czy sam dałby rade takiej zjaranej i upitej osobie ktorej włączyła się nieśmiertelność i agresja. najwięcej wypowiadają się ci, którzy nie potrafią postawić sie po drugiej stronie. Tak jak jeden z gości zauważył gościa można było odrazu potraktować pałą jednakże w takim stanie w jakim był i tak nic by nie odczuł a policjańci tylko i wyłącznie mieli by z tego tytułu same nie przyjemne wizyty po sądach czy prokuraturze.łatwo sie mówi stojąc z boku całegowzdarzenia
DzikiLoLo_gość
04.03.2013, 09:52
x_y_z... ...Broń wymierzona w napastnika stanowi tak silny aspekt psychologiczny ... Tak pewnie był zjarany i agresywny. Poczytaj troszke o substancjach psychoaktywnych by móc się wypowiadać w tych kwestiach sensowne. A nie pisać od rzeczy. Policjantka wyposażona pewnie w Walthera P99... 15 sztuk amunicji zatrzyma byka. Policjantka nie ma wystarczająco odwagi by sięgnąć po bron a zbyt mało siły by poradzić sobie z dzieciakiem fizycznie. Zapraszamy za biurko a nie na interwencje. Nie czuje się w tym mieście bezpiecznie...
hala_gość
04.03.2013, 09:46
policja tczewska
Nasza policja to gorzej niż banda potraktowała 19 latka. a nasze policjantki do garów a nie dp pałowania leżącego.Komendant powinien się zastanowić co zrobić z tymi pannicami. hala
_gość
04.03.2013, 16:33
jp
yoyo_gość
04.03.2013, 18:49
;;;
ale wpierw ciebie tumanie
Renger_gość
04.03.2013, 23:55
do decomoreno
nienawisc to zla cecha a nie ma rewolucji bez buntu, a bunt z reguly bieze sie z niezadowolenia, moze czas skonczyc z zamiataniem pod wycieraczke i wziasc sie za robote a nia za polityke-czasem prawda jest ciezka i trzeba umiec jej sprostac...najlatwiej jest szukac tam gdzie swieca reflektory a czasem wystarczy posluchac tych ktorych sluchac nie wypada, zycie na ulicy to nie czekoladowa promocja..za to medalu nie daja!!pozdrawiam
august_gość
06.03.2013, 15:26
xxxx
Panowie o czym my tu mówimy--- to nie jest praca dla kobiet. Byli by na miejscu dwaj policjanci i nie było by problemu. A Violetta niech się zastanowi czy nie sprowokowała biedaka----za milicji ...... brak słów - pozdrawiam
policjant_gość
06.03.2013, 15:45
xxxx
Ktoś napisał " nie byłeś w takiej sytuacji to nie oceniaj "-- byłem wiele razy- przyjmowałem sie do pracy - na 150 mundurowych były tylko dwie policjantki - do oprowadzania wycieczek przedszkolaków po komendzie. Równouprawnienie - tylko kiedy kobietom pasuje - odciąć wisielca z liny- "jestem kobietą" w trudnych sytuacjach zawsze zasłaniają się kobiecościa. Osobiście boje się pełnić służbe z policjantką , mógłbym podać przykłady z życia.----ale cóż ktoś kiedyś nie daj Boże zginie przez naszą głupote.
wicher_gość
06.03.2013, 21:53
Poziom
Drodzy panstwo,poziom waszej debaty jest po prostu denny.Pozdrawiam