Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kłusownictwo. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 56-letni myśliwy na terenie gminy Gniew zastrzelił łosia. Policjanci podczas przeszukania odnaleźli 3 jednostki broni myśliwskiej.
8 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie otrzymali zgłoszenie od funkcjonariuszy Państwowej Straży Łowieckiej w Gdańsku o przypadku kłusownictwa na terenie gminy Gniew.
Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący naruszenia przepisów Ustawy Prawo Łowieckie. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
8 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie otrzymali zgłoszenie od funkcjonariuszy Państwowej Straży Łowieckiej w Gdańsku o przypadku kłusownictwa na terenie gminy Gniew.
Mundurowi ustalili, że 56-letni myśliwy miał zastrzelić łosia, który jest pod ochroną. Do zdarzenia miało dojść dwa dni wcześniej. Funkcjonariusze pojechali do 56-letniego mężczyzny - podczas przeszukania budynku odnaleźli i zabezpieczyli 3 jednostki broni myśliwskiej należącej do mężczyzny. Policjanci zatrzymali 56-latka, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.
Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący naruszenia przepisów Ustawy Prawo Łowieckie. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Kronika policyjna
Kronika policyjna
Wydarzenia kryminalne w Tczewie, wypadki, akcje policji, porady, pościgi, procesy sądowe, rozboje, morderstwa


















![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be3306-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa07-640360.webp)


















Komentarze (8)
dodaj komentarz
łoś_gość
10.04.2019, 15:58
Uczcijmy łosia minutą ciszy.
a_gość
10.04.2019, 16:21
Lepiej syrenami o 8 rano
Alex_gość
10.04.2019, 16:12
Polowanie
Kto jest za żeby zrobić polowanie na tego KŁUSOWNIKA 56 letniego,zobaczymy wtedy co czują zwierzęta KTO JEST ZA ?
Eco Rainbow _gość
10.04.2019, 18:18
Ja nie poluje.
To zajęcie dla morderców. po co zabijać skoro mięso jest w sklepie? A najlepsze wędliny są tylko na ryneczku lidla.
qq_gość
10.04.2019, 18:39
"To zajęcie dla morderców. po co zabijać skoro mięso jest w sklepie? A najlepsze wędliny są tylko na ryneczku lidla."
Na ryneczku są owoce i warzywa...
Eco Rainbow_gość
10.04.2019, 19:44
owoce i warzywa.
To skąd są te pyszne wędliny, które uwielbiam wraz z moim partnerem? Nasz synek też je uwielbia. Szczególnie paróweczki w delikatnej skórce. Ja sam też je uwielbiam.
JAN_gość_gość
11.04.2019, 23:06
x
Komentarze sa chyba od debili jak nie wiesz co napisać pacanie to nie pisz Albo to piszą gówniarze albo debile do potęgi bo inaczej nie da sie określić waszych wypocin
Ela_gość
15.04.2019, 08:50
Ciekawe s?ad ten myśliwy. I czy tego 25 latka też zatrzymali