Jabłoniowy Dworek Kociewie

83-111 Malenin (Tczew 8 km), ul. Długa 41

tel. (058) 536 94 40
fax. (058) 536 94 60

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-111 Malenin, ul. Długa 41" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • gtc1975byk12

  27.08.2011, 11:57

  wrażenia

  Miałem okazje być tu, spędziłem dobę, muszę powiedzieć, że szkoda iż jest daleko od Tczewa jak z moich okolic zamieszkania.Estetycznie wyglada środek budynku. Pokój miał prysznic, wszystko co trzeba. Wliczone śniadanie , jak dla mnie za dużo wszystkiego podano, ale oceniam bardzo pozytywnie, nikt mi nie przeszkadzał i spokój był:)Polecam to miejsce, podobało mi się, co wazne nie stwierdzilem zagrożenia zycia, zdrowia i mienia, a to najwazniejsze. Właściciele dbają o wysoki poziom, to liczy się. ładny budynek. Pozdrawiam gospodarzy:)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.