Magiczny makro świat

23 stycznia o godz. 18.00 w odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Stacha Borkowskiego - Magiczny makro świat. Do 22 lutego będziemy mogli podziwiać świat zazwyczaj niedostępny dla zwykłych ludzi, bajkowe krainy, niesamowite kolory, doskonale uchwycone szczegóły. Właśnie ten magiczny świat od wielu lat fotografuje tczewianin, Stanisław Borkowski. Odwiedzając wystawę w Fabryce sztuk choć na chwilę będziemy mogli zbliżyć się do otaczającego nas świata na odległość zaledwie kilku milimetrów i przekonać się, że także te najmniejsze wycinki naszego otoczenia kryją w sobie wiele intrygujących tajemnic.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 4.4
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  tcz45

  24.01.2013, 16:21

  wart zobaczyć

  byłem , widziałem no i muszę napisać,że wernisaż był dobrze przygotowany pod każdym względem. Był tam dobry artystyczny klimat. fotografie są godne zobaczenia.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +5

  B.C._gość

  24.01.2013, 18:47

  Brawo!!!

  A podobno nic w Tczewie się nie dzieje... . Dzieje..., proponuję udać się do Fabryki Sztuk na wystawę fotografii Stacha Borkowskiego. Świetne zdjęcia, ciekawy temat, duży wkład pracy w przygotowanie wystawy i doskonała znajomość dziedziny jaką jest fotografia. Byłam, widziałam, polecam.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx8.xx9 
 • -1

  Iwona_gość

  24.01.2013, 19:33

  Bravo Stasiu! :-) Zdjęcia są przepiękne.

  Odpowiedz
  IP: 80.57.xx3.xx4 
 • +2

  Amalk_gość

  24.01.2013, 20:14

  Gratulacje dla Autora

  .... byłem, widziałem....... Myślę że jeśli ktoś interesuje się fotografiką to powinien to zobaczyć, piękne zdjęcia.... i jak powiedział " Stach " wcale nie potrzeba sprzętu z górnej półki, otaczający nas świat jest tak piękny tylko My nie zwracamy uwagi a najczęściej potrafimy go tylko niszczyć....

  Odpowiedz
  IP: 195.74.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.