Noc Muzeów w Fabryce Sztuk

W Tczewie odbyła się Noc Muzeów. Tym razem Fabryka Sztuk przeniosła nas do Skandynawii. Byli Wikingowie, tańce, śpiewy...
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3.18
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  as_gość

  19.05.2013, 17:26

  "d**a, d**a, d**a..." (c.o. Ferdynand Kiepski)

  Percival był, a ja nic nie wiedziałem !!! Kto był niech pisze czy ta blondyna jest taka konkretna jak na klipach :)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +3

  EDI_gość

  20.05.2013, 01:28

  Noc Muzeów

  Fajna impreza. Tylko dlaczego tak mało ludzi było na wykładach - coś nie zadziałało z informacją, jak trafić na II piętro, a windy zamknęli. Zaś bezpłatny dojazd i powrót to chyba żart prezydenta Pobłockiego - widziałem go o 19.00, ale na pewno nie wracał tymi autobusami, bo po prostu nie chodziły, czekałem na ten o 23.09 z Pl.Piłsudskiego i się nie doczekałem. Może nasze władze powinny wreszcie zacząć korzystać ze środków komunikacji, które oferują, to ktoś by wreszcie zauważył, że dobudowane 2 wiaty na Dworcu to za mało, bo ta duża i piękna, która miała pasażerów chronić przed deszczem nie spełnia swojej roli - ławki są po prostu mokre, szczególnie dziękują za to pasażerowie z Czyżykowa, tam leje i wieje najgorzej. Warto by może po prostu zażądać zmian u projektanta i wykonawcy, aby w końcu spełniły swą rolę - chroniły przed wiatrem i deszczem.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xx1 
 • +3

  _gość

  20.05.2013, 09:16

  Władza wybrała autobusy, to niech władza obowiązkowo 1 w tygodniu z METEORA korzysta.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.