1. września - w 78. rocznicę wybuchu wojny na bulwarze nadwiślańskim odbył się piknik militarno-historyczny. Na imprezie przygotowanej przez Fabrykę Sztuk nie zabrakło atrakcji zarówno dla miłośników historii, jak i współczesnej wojskowości. Fanów militariów nie przestraszyła nawet kiepska pogoda.
Piknik historyczno - militarny na bulwarze
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 4.6
Ocena ogólna tej galerii: 4.6
Pokaż:
Najnowsze

















Komentarze (8)
dodaj komentarz
M_gość
02.09.2017, 10:16
I idzie ojciec z synkiem na takie zbiegowisko, oglądają i rozmawiają " Patrz synku oto karabin" "a do czego to służy tatusiu" "a do zabijania ludzi synusiu" "WOW ekstra tatusiu". Do czego służą te fanty i sprzęt który tam pokazują? Do zabijania. Czego pragnie część "miłośników militariów" - użycia sprzętu w realnych mu okolicznościach. Co tam robi uśmiechnięty pan w nazistowskim mundurze. Czemu służy wspólna fotografia z uśmiechniętym gestapowcem? Jak rozumie sytuację dziecko zaglądające do lufy? Co czuje 10latek mierzący ze snajperki i czemu to ma służyć ??? Czy wam się ludzie w głowach poprzewracało ze organizujecie zbiegowiska GLORYFIKUJĄCE i POKAZUJĄCE środki wojenne. Przecież to służy do zabijania ludzi. A może idąc za filozofią PIS uważacie że "wojna uczy i czasami jest potrzebna" Wszystkie egzemplarze powinny być skonfiskowane na całym świecie i spalone a hobby karane jak pół-terroryzm. Albo zróbcie sobie np. kwietniki na czołgach, ładnie to w ogródku wygląda!!.
Wojtek_gość
02.09.2017, 11:01
Temat
Zawsze jest, istnieje możliwość, że można z synem kredą kwiatki na chodniku rysować. Można? Pewnie, że tak.
ja_gość
02.09.2017, 11:41
ha ha
A jak nas ktoś napadnie to będę tym twoim kwiatkiem się bronił!! Co to za lewackie myślenie?!
ReqqoN_gość
03.09.2017, 23:51
Hah
Dużo czytam ale takie gówno mógł napisać tylko nie szczepiony vegetarianin pacyfista z funkcją obrońcy zwierząt i podejrzewam że feministka...
Kolo_gość_gość_gość_gość
02.09.2017, 12:46
Sługusy Macierewicza. Jak tak dalej pójdzie do wywoła nam wojenkę. Chłopcy i dziwczynki sobie użyją w boju ale fajnie będzie.
ja_gość
03.09.2017, 07:34
asg
A co to za grupa ASG? Jakiś kontakt na fejsie?
Asg_gość
03.09.2017, 12:12
Na fb ASG Monolit Tczew
Ja_gość_gość
03.09.2017, 10:55
Ja
"A jak nas ktoś napadnie to będę tym twoim kwiatkiem się bronił!! Co to za lewackie myślenie?!"
Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem. Przesłanie jest inne niż Twoje uprzedzenia do lewackiego myślenia. Notabene, z którym nie mam nic wspólnego. Pozdrawiam myślących.