Piknik na Górkach

19 maja na Osiedlu Witosa w Tczewie jak co roku odbył się festyn pod nazwą Majówka Rodzinna. W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w szczególności dla najmłodszych i rodzin. Były gry i zabawy dla dzieci, pokaz fitness i karate, pokaz sokolnika. Kulinarnych doznań związanych z dziczyzną dostarczył ceniony bydgoski szef kuchni Józef Sadkiewicz wraz z Kołem Łowieckim "Szarak". O muzyczną oprawę zadbał Zespół Jan, wystąpi także Tczewska Formacja Szantowa oraz Chór Passionata oraz Marek Karczmarczyk GRUPA TIME.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -3

  przeper_gość

  21.05.2018, 09:00

  A Zbychu* Urban pisał, że nikogo nie było. I pelinany na jego marnym facebooku łykają

  Odpowiedz
  IP: 185.220.xx2.xxx 
 • +1

  Gość_gość

  21.05.2018, 21:19

  Bo to burak jest pierwszej kategorii. Sam latał uchachany i korzystał z atrakcji ale tendencyjnego filmiku nie omieszkał opublikować. Taki już jego smutny styl.

  Cytuj
  IP: 83.23.xx3.xx6 
 • +5

  Prawda Czasu__gość_gość_gość_g_gość

  21.05.2018, 12:21

  Brawa dla radnego Mokwy !

  Należy wykazać się samemu ,by innych krytykować ! Radny się wykazuje czynem nie krytyką , zawistni to zazwyczaj bezczynni !!

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.