Nieboskłonni i Natalia Niemen

W ubiegłą niedzielę tczewianie nie mogli narzekać na brak wrażeń muzycznych. W parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe odbył się koncert chóru "Nieboskłonni" z udziałem Natalii Niemen. Koncert odbył się okazji 20-lecia działalności chóru. Przy okazji miała miejsce promocja nowej płyty Nieboskłonnych, którą można było nabyć po koncercie wspierając zarazem działalność chóru. Płyta powstała przy wsparciu Miasta Tczew. Solo podczas koncertu wykonali Karolina Kornas i Julia Piorun. Swój wstęp podczas koncertu miała też grupa dzieci "Nieboraki". Koncert poprowadził ks. Krzysztof Kaoka proboszcz parafii Matki Bożej Wniebowzięcia w Kończewicach. Nieboskłonni to grupa ponad 20 młodych ludzi których pasją jest muzyka chrześcijańska, głównie pop-gospel. Przez piętnaście lat chór istniał pod nazwą Niebieska Schola. Chórem od początku dyryguje Karolina Kornas.
Koncert z udziałem Natalii Niemen miał się odbyć 8 czerwca. Niestety warunki pogodowe na to nie pozwoliły. Część sprzętu muzycznego została wtedy uszkodzona. Dlatego tak ważne jest wsparcie finansowe dla zespołu. Więcej informacji na temat działalności chóru na profilu Facebook https://pl-pl.facebook.com/Niebosklonni/
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 1
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • były Solidaruch......_gość

  08.10.2019, 22:28

  zaiste piękne......

  "W ubiegłą niedzielę tczewianie nie mogli narzekać na brak wrażeń muzycznych".... Faktycznie nie należy dyskutować o gustach, a tych muzycznych w szczególności. Ale cytat naprawdę urokliwy! Nie mniej jednak przez szacunek do twórczości ojca tej "gwiazdy" należy napisać o wrażeniach!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.