XXVI Uliczny Bieg SAMBORA

399 osób pojawiło się na mecie XXVI Ulicznego Biegu SAMBORA. Trasa biegu organizowanego przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji liczy 10 kilometrów. Imprezą towarzyszącą był Bieg „Mały SAMBOR”, który odbył się na terenie KANONKI, a przeznaczony był dla dzieci i młodzieży ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Tu rywalizowało ponad 250 dzieci. Ideą Biegu jest uczczenie Narodowego Święta Niepodległości oraz propagowanie aktywnego trybu życia. Więcej zdjęć - https://web.facebook.com/fotografika.tczew/photos/?tab=album&album_id=1144238762321720.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: brak oceny
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +7

  _gość

  06.11.2016, 13:26

  tczpl przebudowac stronę

  strona powinna być przebudowana. bardzo źle się ogląda takie relacje. Żadnego migotania, przesuwania. Zdjęcia wygodniej byłoby widzieć wszystkie od razu i wybierać te jakie się chce obejrzeć jako pierwsze.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.