Sprzedam dupowóz żony. Sprzedaje ze względu na zakup innego auta- trzech aut nie bede opłacać :)
Auto od 8 lat w moim posiadaniu, naprawy wykonywałem sam bo wole miec do siebie pretensje jak cos bym zepsuł a nie przepychać sie z pseudomechanikami :) Autko bardzo przestronne (na wyprawy zabieraliśmy spokojnie wózek, 2jke dzieci i psa). W bagażniku można sie bawić w ganianego :D
W ostatnich 2 sezonach:
1. kupione nowe opony zimowe
2. zregenerowany alternator
3. zregenerowany rozrusznik (w zime kreci jak gupsi)
4. nowe amortyzatory przednie (Mahle)
5. nowy akumulator (VARTA)
6. nowa chlodnica klimatyzacji (standardowa usterka- kamyki z drogi uderzajac rozszczelniają chlodnice)
Auto ma juz swoje lata więc stanu igła bym sie nie spodziewał- napewno znajdzie sie jakas rysa albo rdza, za to napewno mechanicznie jeszcze długo posłuży. W komplecie zestaw felg ALU.
Zapraszam do oględzin w Pruszczu Gd. Cena do ustalenia na miejscu.
Dodatkowe informacje:
Rocznik:
2008
Przebieg:
350000 km
Rodzaj paliwa:
olej napędowy
Stan techniczny:
nieuszkodzony
Skrzynia biegów:
manualna
Pojemność silnika:
1900 l
Przegląd do:
brak danych
Ubezpieczenie do:
brak danych
Dodatkowy opis:
brak danych
Wyposażenie:
ABS, alufelgi, centralny zamek, el. lusterka, el. szyby, hak, kierownica wielofunkcyjna, radio, światła przeciwmgłowe, tempomat