Serwis Tcz.pl w Twoim telefonie komórkowym

RSS logo
Tczew - Serwis Tcz.pl w Twoim telefonie komórkowym
RSS (popularnie rozwijane jako Really Simple Syndication) to alternatywny w stosunku do standardowych stron WWW sposób dostępu do zasobów Internetu, zwłaszcza wiadomości i blogów.

Zalety kanałów RSS?

  • Korzystając z RSS-ów możesz zebrać w jednym miejscu informacje z wielu źródeł na interesujące tematy,
    MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

  • Nie oglądasz reklam i nie musisz ładować ciężkich stron ze zbędnymi informacjami przed dotarciem do tego, co Cię interesuje,
  • Korzystając z RSS-ów nie musisz ściągać na swój komputer lub telefon komórkowy nic więcej, niż listę wybranych informacji z serwisów - skrót RSS oznaczał oryginalnie Rich Site Summary (Rozszerzony Spis Treści Serwisu),
  • W przypadku telefonów komórkowych i połączeń modemowych koszt połączenia z internetem w celu pobrania wiadomości z kanału RSS jest niewielki. Długość takiego połączenia to zaledwie kilka sekund, a ilość pobranych danych jest bardzo mała.

Informacje o kanale RSS serwisu Tcz.pl

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego kanału RSS, w którym znajduje się lista najświeższych wiadomości z miasta Tczewa. Informujemy, że nasz kanał nie zawiera treść reklamowych, a jego treść nie różni się od zawartej w serwisie głównym.

Kanał RSS w Twoim telefonie komórkowym
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Oprócz możliwości używania standardowych czytników RSS zainstalowanych w komputerze istnieje możliwość subskrypcji kanału RSS w telefonie komórkowym. Jeśli Twój telefon wyposażony jest w czytnik kanałów RSS lub posiadasz w swoim telefonie przeglądarkę internetową, np. Operę Mini szukaj w opcjach tych programów możliwości "subskrypcji kanałów RSS". Jako adres kanału RSS serwisu Tcz.pl podaj: http://www.tcz.pl/rss/ .

Drukuj
Prześlij dalej