Filmy wideo w Twoim ogłoszeniu

YouTube logo (fot. YouTube)
Tczew - Filmy wideo w Twoim ogłoszeniu
W dniu dzisiejszym została wprowadzona nowość dotycząca publikacji ogłoszeń w serwisie Tcz.pl. Pojawiła się opcja, dzięki której można do publikowanego ogłoszenia załączyć plik wideo pochodzący z serwisu YouTube. Jakie są tego korzyści?

Lepiej można zaprezentować sprzedawany lub przeznaczony na wynajem przedmiot ogłoszenia - przykładowo:

  • można ukazać np. wnętrze sprzedawanego lub wynajmowanego domu,
  • możliwości lub wygląd sprzedawanego samochodu, mebli, sprzętu audio/wideo i innych,
  • zaprezentować swoją firmę oraz świadczone przez nią usługi oraz jakość ich wykonania, a także zaprezentować szerzej własne wyroby,
  • można zaprezentować swoją osobę (np. gdy szukasz pracy). Serwis Tcz.pl odwiedzają przecież pracodawcy z rejonu Tczewa i okolic. Taka prezentacja staje się coraz bardziej popularna i doceniania przez pracodawców.

Możliwości są ogromne. Jedynym warunkiem jest nakręcenie filmu wideo kamerą lub, np. telefonem komórkowym i samodzielne opublikowanie materiału wideo w serwisie YouTube lub odnalezienie i wykorzystanie już istniejącego w tym serwisie filmu. Zapraszamy do korzystania z tej funkcji, co zapewne uczyni opublikowane ogłoszenie bardziej atrakcyjnym.

Publikowanie filmów w serwisie YouTube jest całkowicie darmowe. Jeśli nie korzystałeś wcześniej z serwisu YouTube - w tym miejscu znajduje się prosty podręcznik korzystania z tej witryny (w języku polskim).
Drukuj
Prześlij dalej